Глобальні Цілі Сталого Розвитку

goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • Десять фактів, які допоможуть вам полюбити ліси

  21 березня 2019 року – У 2012 році Організація Об'єднаних Націй проголосила 21 березня Міжнародним днем лісів, щоб відзначити таким чином важливість усіх видів лісів. Щороку на проведених по всьому світу заходах відзначається значимість того вкладу, який вносять в наше життя дерева. У 2019 святкування проводяться під девізом "Вчися любити ліс!" І основна увага приділяється ролі освіти в забезпеченні сталого лісокористування та збереження біорізноманіття.  Ознайомтеся з десятьма причинами, чому ми любимо ліси!

 • ПРЕСС-АНОНС “Вода під прицілом”

  22 березня до Всесвітнього дня води в Києві відкриється фотовиставка “Вода під прицілом” на вул. Сагайдачного, організована представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Уряду Німеччини.

 • ФАО підтримує Україну в боротьбі з антимікробною резистентністю

  19 березня 2019Київ – Антимікробні препарати відіграють вирішальну роль в зниженні захворюваності і смертності від хвороб людей і тварин у світі. Однак виникнення і поширення стійкості до багатьох з цих препаратів знижує їхню ефективність, загрожуючи ефективності інших успішних методів лікування.  

 • Україна затверджує Індикатори управління міграцією за підтримки МОМ

  Київ – цього тижня Україна зробила ще один важливий крок на шляху до впровадження кращих міжнародних практик у сфері управління міграцією, затвердивши Профіль індикаторів управління міграцією (ІУМ) для України на зустрічі, організованій Агентством ООН з питань міграції (МОМ) у Києві.

Інформаційний бюлетень