goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • Стажування для журналістів у штаб-квартирі ООН

  24 квітня 2018 року - Організація Об'єднаних Націй оголошує конкурс на участь у програмі стажування для журналістів імені Рехама Аль-Фари (Reham Al-Farra). Журналісти працюватимуть тимчасовими кореспондентами під час Генеральної Асамблеї ООН 16 вересня - 6 жовтня, братимуть інтерв’ю у високопосадовців та відвідуватимуть спеціальні брифінги та воркшопи.

 • Чотири роки конфлікту в Україні залишають 4.4 мійльйона людей у скрутній гуманітарній ситуації

  (Нью-Йорк, 20 квітня) - Координатор системи ООН в Україні та Гуманітарний координатор в Україні Ніл Вокер сьогодні доповів державам-членам та міжнародним організаціям про важку гуманітарну ситуацію, з якою стикаються 4,4 мільйона людей, які постраждали від конфлікту на сході України. 

 • 70 років ВООЗ – заради кращого здоров’я для всіх

  7 квітня, у Всесвітній день здоров'я, Всесвітня організація охорони здоров'я відзначає своє 70-річчя. Цього року Всесвітній день здоров'я присвячений одному з основоположних принципів ВООЗ: "Доступ до найвищого можливого рівня охорони здоров’я є одним з основних прав кожної людини незалежно від раси, релігії, політичних переконань, економічного або соціального стану".  

 • 2 МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД НАЗЕМНИХ МІН У СХІДНИХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ

  4 квітня 2018 - з нагоди Міжнародного дня просвіти щодо мінної небезпеки, Уряд України та представники міжнародних організацій закликають до захисту та безпеки 2 мільйонів чоловіків, жінок та дітей у східній Україні, які постійно стикаються з небезпекою через забруднення наземними мінами та вибухонебезпечними залишками збройного конфлікту.

Інформаційний бюлетень