Глобальні Цілі Сталого Розвитку

goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • Уряд Японії надає 2,8 млн дол США на підтримку населення, постраждалого від конфлікту та відновлення на Сході України

  Київ, Україна (17 травня 2019 року) – В 2019 році уряд Японії, Уряд України та Організація Об'єднаних Націй в Україні продовжуватимуть спільну діяльність, спрямовану на вирішення гуманітарних потреб та відновлення в регіонах, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України. Уряд Японії надає 2,8 млн. дол. США на виконання чотирьох проектів чотирма агентствами ООН в Україні задля підтримки людей і громад, які постраждали від конфлікту на Сході України.

 • ООН оприлюднила інформаційну довідку щодо відповідальності за вбивства та насильницькі смерті 2 травня 2014 року в Одесі

  З моменту свого розміщення в Україні у березні 2014 року Моніторингова місія Організації Об’єднаних Націй з прав людини в Україні здійснювала моніторинг ситуації з правами людини в Україні та проводила адвокативну діяльність. У інформаційній довідці, оприлюдненій Моніторинговою місією, підкреслено необхідність забезпечення справедливості для 48 людей, які втратили своє життя, і близько 247 людей, які отримали тілесні ушкодження 2 травня 2014 року в Одесі під час сутичок між двома групами, що дотримувалися різних поглядів на державний устрій України.  Інформаційна довідка українською мовою Информационная справка на русском языке

 • ФАО: як покращити здоров’я планети

  Люди споживають більше, ніж планета встигає дати. За підрахунками, до 2050 року населення світу зросте до 9 млрд  – а це значно збільшить попит на ресурси Землі. У зв’язку з цим, сільському господарству потрібно посилювати виробництво, щоб задовольняти потреби населення у продовольстві. Однак ведення сільського господарства залишає значний негативний вплив на навколишнє середовище, загрожуючи деградації родючих земель, втраті водних ресурсів, зменшенні біорізноманіття. Глобальний виклик полягає в тому, щоб знайти стійкі способи годувати населення. Людству потрібне сільське господарство, яке не виснажуватиме природні ресурси; сільське господарство, яке є екологічно, економічно і соціально життєздатним для сьогодення і майбутнього.

 • ВООЗ: Програма «Доступні ліки» значно покращила доступ до лікарських засобів в Україні

  У нещодавно опублікованому звіті ВООЗ зазначено, що програма «Доступне ліки», впроваджена в Україні в квітні 2017 року, сприяла значному збільшенню доступу до лікарських засобів, таким чином покращуючи здоров'я людей. До реалізації Програми не існувало жодної системи для відшкодування ліків, що відпускаються за рецептом у амбулаторному сегменті, а витрати на лікарські засоби були одними з основних причин фінансових труднощів для українців.

Інформаційний бюлетень