Глобальні Цілі Сталого Розвитку

goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • В.о. Координатора системи ООН Пабло Матеу висловив пошану українським миротворцям

  15 липня 2019 року  - Сьогодні, у День Українського Миротворця, Організація Об'єднаних Націй вшановує понад 35 тисяч українських миротворців: жінок та чоловіків, які служили під прапором ООН з гордістю, відвагою та мужністю. Виконуючий обов’язки Координатора ООН/ Координатора з гуманітарних питань, Представник УВКБ ООН в Україні Пабло Матеу привітав українських миротворців та висловив пошану тим, хто втратив життя на службі миру.

 • ЄС ТА МОМ ПІДТРИМУЮТЬ РЕІНТЕГРАЦІЮ ВЕТЕРАНІВ В УКРАЇНІ

  Ветерани, активісти неурядових організацій, учасники ініціативних груп громад Київщини та представники міжнародних організацій об’єдналися сьогодні на товариському футбольному матчі, організованому Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за підтримки Міністерства у справах ветеранів та Європейського Союзу.

 • Всесвітній день біженців: Тисячі людей по всій Україні проявили солідарність із біженцями та внутрішньо переміщеними особами

  Киів, 20 червня 2019 року  - По всьому світу відзначили Всесвітній день біженців із провідною темою #StepWithRefugees - «Крокуй разом із біженцями». Агентство ООН у справах біженців закликало громади, школи, підприємства, та усіх небайдужих робити маленькі або великі дії, як прояв солідарності із біженцями у час коли число тих, хто тікає від війни, переслідувань і конфліктів перевищило 70 мільйонів осіб у 2018 році. Це найбільший показник, який зафіксувало УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців, за усі свої 70 років.

 • Координаторка системи ООН в Україні та координаторка з гуманітарних питань Оснат Лубрані закликає допомагати цивільним, що постраждали від конфлікту

  Організація Об'єднаних Націй в Україні вітає заявлену Президентом Зеленським готовність допомагати всім українцям, незалежно від місця їхнього проживання.  Така обіцянка є співзвучною із порядком денним в галузі сталого розвитку на період до 2030 року та закликом «не залишити нікого осторонь». Інклюзивні заходи можуть стати підґрунтям для досягнення миру та стабільності, а також для зміцнення соціальної згуртованості в усій країні. Ми раді продовжувати нашу співпрацю в рамках Програми Партнерства між Україною та ООН на період 2018-2022рр. заради сприяння розвитку, посилення захисту прав людини, а також для надання гуманітарної допомоги та допомоги щодо відновлення заради захисту цивільних осіб, які безпосередньо постраждали від конфлікту на сході України.

Інформаційний бюлетень