Глобальні Цілі Сталого Розвитку

goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • Оцінка потреб дітей, що постраждали від мін або вибухонебезпечних залишків війни

  Міжнародні організації закликають посилити допомогу дітям, що постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни. За даними Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ), понад 200 тис. дітей проживають у 20-кілометровій зоні по обидві сторони від лінії розмежування, що сильно забруднена мінами та іншими вибухонебезпечними залишками війни (ВЗВ). З 2014 року щонайменше 128 дітей зазнали поранень від мін, боєприпасів та інших ВЗВ. Щонайменше 38 дітей загинуло. 

 • ООН В УКРАЇНІ: МИ ПІДТРИМУЄМО ХАРКІВПРАЙД ТА ЗАКЛИКАЄМО МІСЦЕВУ ВЛАДУ ПОВАЖАТИ ПРАВА ЛЮДИНИ

  Київ, 4 вересня 2019 - Упродовж 2019 року представники Організації Об’єднаних Націй в Україні відвідували та здійснювали моніторинг різних ЛГБТ-заходів по всій країні, зокрема, КиївПрайд у червні та ОдесаПрайд у серпні. ООН схвалює професійне реагування правоохоронних органів на усі виклики, пов’язані з безпекою. Завдяки діям поліції заходи пройшли успішно, а представники ЛГБТ-спільноти та їхні прихильники, так само як і контр-протестувальники, змогли реалізувати своє право на свободу мирних зібрань та свободу вираження поглядів.

 • Інтерв'ю з українським миротворцем ООН у Південному Судані

  Мiсiя ООН у Суданi (UNMIS – United Nations Mission in Sudan) почала дiяти у 2005 роцi на пiдставi резолюцii Ради Безпеки ООН № 1590 вiд 24 березня 2005 р. На сьогодні Україна бере участь у 8 операціях з підтримання миру та безпеки під керівництвом ООН у миротворчихконтингентах. В операції ООН з підтримання миру у Республіці Південний Судан беруть участь четверо українців. Департамен ООН з Глобальних комунікацій взяв інтерв'ю в одного з українських миротворців - Івана Кущенко.

 • Євгенія Засядько - молодіжна лідерка з питань клімату з України, отримала "Зелений квиток" для участі у першому в історії Молодіжному саміті ООН з питань клімату

  НЬЮ-ЙОРК, 20 серпня - Генеральний Cекретар ООН закликає молодь у всьому світі приєднатися до саміту онлайн та до роботи місцевих громад. Організація Об'єднаних Націй оголосила, що 100 видатних молодих лідерів, які виступають проти змін клімату, зі всього світу, отримають підтримку для участі у Молодіжному саміті ООН з питань клімату у суботу, 21 вересня, який відбудеться у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ

Інформаційний бюлетень