Глобальні Цілі Сталого Розвитку

goal 1
goal 2
goal 3
goal 4
SDG 5
SDG 6
SDG 7
SDG 8
SDG 9
goal 10
SDG 11
SDG 12
SDG 13
SDG 14
SDG 15
SDG 16
SDG 17
global emblem
 

Наші новини

 • Десятиріччя Дії: ДЕСЯТЬ РОКІВ, ЩОБ ТРАНСФОРМУВАТИ НАШ СВІТ

  ДЕСЯТЬ РОКІВ, ЩОБ ТРАНСФОРМУВАТИ НАШ СВІТ Цілі сталого розвитку - наше спільне бачення подолання бідності, порятунку планети та побудови мирного світу - набувають глобальних обертів. Маючи лише 10 років у запасі, амбітних глобальних зусиль вистачить для того щоб виконати обіцянки до 2030 року, шляхом мобілізації урядів, громадянського суспільства, бізнесу та закликаючи кожну людину зробити глобальні Цілі своїми особистими цілями. 

 • Втрати серед цивільних осіб в Україні, пов’язані з конфліктом

  Грудень 2019 року У період з 1 по 31 грудня 2019 року, Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ ООН) зафіксувало три випадки загибелі або поранення цивільних осіб, пов’язаних з конфліктом, що на 25 відсотків менше, ніж у листопаді 2019 року. Один чоловік загинув в результаті обстрілу з ЛОСЗ2 території Донецької області, що контролюється Урядом; один чоловік був поранений в результаті обстрілу з легких озброєнь на території, що контролюється самопроголошеною «Донецькою народною республікою»; і один чоловік був поранений в результаті поводження з вибухонебезпечними залишками війни (ВЗВ)3 на території Донецької області, що контролюється Урядом.

 • Організація Об'єднаних Націй починає діалог з нагоди 75-ої річниці: наймасштабніша дискусія про майбутнє розпочинається саме зараз.

  1 січня 2020 року стартувала ініціатива ООН75 - найбільшої, всеосяжної розмови про роль глобальної співпраці у побудові кращого майбутнього для всіх. У рамках цієї ініціативи протягом 2020 року Організація об'єднаних Націй проводитиме діалоги у різних країнах світу. Під час аналізу реального стану справ у світі, чотири інноваційні канали збору даних шляхом краудсорсинга створять перший у своєму роді пакет рішень для основних суспільних проблем.

 • "Охорона здоров’я – це основоположне право людини й умова процвітання та розвитку”, – Голова Представництва ВООЗ в Україні

   12 грудня відзначається Всесвітній день загального охоплення послугами з охорони здоров'я; ця дата є річницею першого одностайного прийняття Резолюції Організації Об’єднаних Націй, яка закликає всі країни забезпечити своїм громадянам доступні та якісні послуги з охорони здоров’я. ООН провелa інтерв'ю з Головою Представництва ВООЗ в Україні для обговорення ситуації з охопленням послугам охорони здоров’я в країні, можливості покращення ситуації та потенційних проблем, з якими наразі стикається система охорони здоров’я в Україні.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ

Інформаційний бюлетень