Пекінська декларація Міжнародної конференції зі збору коштів, необхідних для боротьби з пташиним грипом і пандемією людського грипу (підсумковий документ від 18 січня) 17-18 січня 2006 року, Пекін

17-18 січня 2006 року в Пекіні (Китай) було проведено Міжнародну конференцію зі збору коштів, необхідних для боротьби з пташиним грипом і пандемією людського грипу. Організаторами конференції були Уряд Китайської Народної Республіки, Європейська Комісія та Світовий банк у тісній співпраці зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Організацією ООН з питань продовольства та сільського господарства (ФАО) та Всесвітньою ветеринарною організацією з боротьби з епізоотіями (OIE). Учасниками конференції були представники спеціальних міжнародних організацій і фінансових установ, приватного сектора та громадянського суспільства з більш ніж 100 країн світу.
Конференцію а Пекіні було організовано для мобілізації і координації фінансової допомоги від донорського співтовариства, призначеної для боротьби з поширенням високопатогенного пташиного грипу (HPAI) в національному, регіональному та глобальному масштабі і підтримки на всіх рівнях заходів, спрямованих на підготовку до можливої пандемії грипу серед людей. Рішення конференції спиралися на рекомендації, вже розроблені міжнародною спільнотою, включаючи Резолюцію про посилення розбудови потенціалу глобальної системи охорони здоров’я населення, прийняту на 60-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, і організованої Світовим банком міжнародної зустрічі з питань пташиного грипу і стану готовності до пандемії людського грипу, проведеної в Женеві 7-9 листопада 2005 року.

Текст декларації

Офіс Координатора Системи ООН в Україні продовжує координувати зусилля донорів та уряду у боротьбі з пташиним грипом і пандемією людського гриппу.

Для більше детальної інформації, звертайтесь, будь ласка, до Ярини Басистюк

Yaryna.Basystyuk@undp.org.ua, тел. 253-93-63

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ