iom-logo.gif18 листопада 2008 року. Львів, Україна - У Кіноглядацькій залі «Центру культури та дозвілля» (Студентський клуб), (головний корпус, вул. Університетська 1) Львівського університету імені Івана Франка о 14:00 Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні організовує дебати, присвячені існуючим проблемам расизму, дискримінації та ксенофобії. Основною метою дебатів є пропагування діалогу в сфері культурного різноманіття у студентів Західної України та молоді загалом шляхом пропагування важливості міжкультурного діалогу. iom-logo.gif18 листопада 2008 року. Львів, Україна - У Кіноглядацькій залі «Центру культури та дозвілля» (Студентський клуб), (головний корпус, вул. Університетська 1) Львівського університету імені Івана Франка о 14:00 Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні організовує дебати, присвячені існуючим проблемам расизму, дискримінації та ксенофобії. Основною метою дебатів є пропагування діалогу в сфері культурного різноманіття у студентів Західної України та молоді загалом шляхом пропагування важливості міжкультурного діалогу.

iom-logo.gif18 листопада 2008 року. Львів, Україна - У Кіноглядацькій залі «Центру культури та дозвілля» (Студентський клуб), (головний корпус, вул. Університетська 1) Львівського університету імені Івана Франка о 14:00 Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні організовує дебати, присвячені існуючим проблемам расизму, дискримінації та ксенофобії. Основною метою дебатів є пропагування діалогу в сфері культурного різноманіття у студентів Західної України та молоді загалом шляхом пропагування важливості міжкультурного діалогу.

Під час проведення дебатів студенти університетів матимуть широкий спектр власних аргументів щодо культурного різноманіття. Очікується, що захід відвідають більше ніж 100 молодих людей, включаючи студентів університету, представників молодіжних організацій та національних меншин. Присутня на дебатах аудиторія також матиме можливість висловити власну думку.

Дебати супроводжуватимуться інтерактивним спілкуванням в рамках ярмарку різноманіття у форматі «Живої бібліотеки». Студенти матимуть можливість поспілкуватися з представниками різних груп національних меншин та дізнатися про їхній власний досвід у сфері різноманіття.

«МОМ організовує дебати, оскільки ми прагнемо допомогти молоді зрозуміти, що діалог – це шлях для вирішення проблем. Здатність та бажання кожного громадянина долучитися до міжкультурного діалогу допоможе нашій країні розкритися та розширити свої можливості для розвитку», говорить Яна Тяпкіна, експерт МОМ щодо проекту Ініціатива Різноманіття.

Проект організовано Представництвом МОМ в Україні та профінансовано Урядом Канади (представленим Канадським Агентством Міжнародного Розвитку (КАМР), через Канадський Фонд Підтримки Місцевих Ініціатив (Канадський Фонд), в партнерстві з ВМГО «Дебатна академія», ГО «Дівочий клуб Юнка», проектом Крешер та Львівським університетом імені Івана Франка.

Протягом грудня 2008 року – квітня 2009 року МОМ планує організувати подібні дебати та ярмарки різноманіття на Закарпатті - в Ужгороді, Івано-Франківську, Тернополі та Чернівцях.

Міжнародна організації з міграції спрямовує свої зусилля на впровадження заходів, заснованих на принципах гуманності та поваги до прав мігрантів, у сприянні та регулюванні міграційними процесами, а також у протидії торгівлі людьми.

МОМ була заснована в 1951 році. Сьогодні до її складу входить 122 країни-члена та 18 країн із статусом спостерігачів. МОМ має більш ніж 280 представництв у світі. Представництво МОМ в Україні розпочало свою діяльність у 1996 році. В 2002 році Парламент України ратифікував угоду про членство України в Міжнародній організації з міграції.

МОМ в Україні підтримує тісну співпрацю з більше ніж 70 неурядовими організаціями та різноманітними соціальними організаціями, такими як релігійні об’єднання, торгові представництва, університети та інші.

З питань акредитації, будь ласка, звертайтеся до Інформаційного відділу МОМ за телефонами (044) 568 50 15 або 8 050 904 22 61, або ж за електронною адресою pr@iom.kiev.ua. Контактна особа – Світлана Слабінська.