hraa.jpg27 листопада 2008 року. Київ, Україна - Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні запрошує усіх бажаючих до участі у виставці “Права людини проти СНІДу”, яка відбудеться 10-14 грудня 2008 року у м. Києві в галереї Soviart (вул. Андріївський узвіз 22-а). Виставка присвячена 60-річчю Загальної декларації прав людини в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІД. Організаторами виставки виступають Агенції ООН та Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні. hraa.jpg27 листопада 2008 року. Київ, Україна - Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні запрошує усіх бажаючих до участі у виставці “Права людини проти СНІДу”, яка відбудеться 10-14 грудня 2008 року у м. Києві в галереї Soviart (вул. Андріївський узвіз 22-а). Виставка присвячена 60-річчю Загальної декларації прав людини в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІД. Організаторами виставки виступають Агенції ООН та Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні.

hraa.jpg27 листопада 2008 року. Київ, Україна - Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні запрошує усіх бажаючих до участі у виставці “Права людини проти СНІДу”, яка відбудеться 10-14 грудня 2008 року у м. Києві в галереї Soviart (вул. Андріївський узвіз 22-а). Виставка присвячена 60-річчю Загальної декларації прав людини в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІД. Організаторами виставки виступають Агенції ООН та Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні. Інформаційний партнер – журнал What’s on.

Мета цієї виставки – відобразити виконання Україною статей Загальної декларації прав людини, зокрема, тих, що стосуються ВІЛ/СНІД, через мистецькі витвори та інші художні засоби.

Інформація для тих, хто бажає взяти участь у виставці:

Експонатами виставки можуть бути:

· Фотографії (не менше ніж 300 DPI, для друку фотографій розмірами 30x45 см)

· Малюнки, колажі, карикатури

· Зразки прикладного мистецтва

· «Живі» книги (www.livinglibrary.org.ua)

· Відео-ролики та фільми (якісне зображення)

· Плакати, постери

· Приклади проектів

Експонати виставки мають ілюструвати проблемні аспекти виконання відповідних статей Декларації в контексті ВІЛ/СНІД та мають бути присвячені наступним темам:

· Право на отримання медичних послуг та соціального забезпечення.

· Право на свободу від дискримінації.

· Право на освіту.

· Право на свободу приватного життя/сексуальної орієнтації.

· Право на конфіденційність інформації.

· Право на справедливий суд.

· Захист прав жінок.

· Захист прав дітей.

Експонати ви можете надати, попередньо зателефонувавши Наталії Потій за телефоном:

8-044-490-54-85 (86, 87, 88) – внутрішній номер (157) або 8-066-25-033-25, чи надіславши листа електронною поштою: potiy@aidsalliance.org.ua.

Дзвоніть якомога скоріше! Останній термін реєстрації робіт – 28 листопада 2008 року.

«Порушення прав людини, зокрема груп вразливих до ВІЛ, можуть звести нанівець багато важливих кроків, які вже зробила Україна на шляху подолання ВІЛ/СНІД»

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ