logo_ilo_blue.jpg9 лютого 2009 року. Лісабон – Київ – Восьма Європейська регіональна зустріч Міжнародної організації праці (МОП) розпочинає свою роботу у вівторок з метою розроблення заходів у відповідь на фінансову та економічну кризи та зростаючу втрату робочих місць та соціальні труднощі, в основу яких покладено «гідну працю». logo_ilo_blue.jpg9 лютого 2009 року. Лісабон – Київ – Восьма Європейська регіональна зустріч Міжнародної організації праці (МОП) розпочинає свою роботу у вівторок з метою розроблення заходів у відповідь на фінансову та економічну кризи та зростаючу втрату робочих місць та соціальні труднощі, в основу яких покладено «гідну працю».

logo_ilo_blue.jpg9 лютого 2009 року. Лісабон – Київ – Восьма Європейська регіональна зустріч Міжнародної організації праці (МОП) розпочинає свою роботу у вівторок з метою розроблення заходів у відповідь на фінансову та економічну кризи та зростаючу втрату робочих місць та соціальні труднощі, в основу яких покладено «гідну працю».

“Ми бачимо драматичне падіння обсягів виробництва та рівня занятості в усьому регіоні, - зазначив Генеральний директор МОП Хуан Сомавіа, - соціальні та політичні наслідки глибокої та тривалої рецесії є вражаючими. Необхідно зосередити нашу увагу, в першу чергу, на заходах, які запобігатимуть поступовому переходу до повномасштабної соціальної рецесії».

Згідно з новою оцінкою кризи та комплексних заходів у відповідь на кризу, підготовленою напередодні зустрічі, ознаки впливу фінансової та економічної кризи на працюючих жінок та чоловіків помітні в усій 51 країні регіону.

У цьому новому документі наголошується, що криза спрямувала у зворотній бік багатообіцяючу тенденцію зниження рівня безробіття, що спостерігалася в Південно-Східних Європейських країнах (не членах ЄС), а також країнах-членах СНД після 2000 року.

Нещодавнє дослідження МОП «Глобальні тенденції зайнятості» також вказує та не, що якщо економічне зростання уповільниться більш швидкими темпами у 2009 році, а відновлювальні заходи будуть відкладені до 2010 року рівень безробіття у Південно-Східній Європі (країни не члени ЄС), а також країнах СНД може зрости з 8,8% у 2008 році до 9,8% у 2009 році, в той час як у Європейському Союзі та інших економічно розвинених країнах зростання цього рівня може скласти 1,5%, від 6,4% у 2008 році до 7,9% у 2009 році.

Очікується, що представники урядів, працівників та роботодавців, які беруть участь у зустрічі, дадуть оцінку різним стимулюючим заходам, що вживаються в регіоні, а також розглянуть відповідні заходи у сфері економіки, зайнятості та соціальної політики, спрямовані на втілення концепції гідної праці МОП, як ключової складової дій у відповідь.

“Сьогодні необхідно вживати негайних та рішучих заходів для захисту працівників та їх сімей, які найбільше потерпають від наслідків кризи, а також для підтримки попиту за допомогою інвестицій та підприємств. Під час цієї зустрічі уряди, працівники та роботодавці зможуть порівняти комплексні заходи та досягти консенсусу щодо найефективніших подальших дій”, - зазначив пан Сомавіа.

У той час як очікується, що більшість дискусій буде зосереджено навколо короткострокових рішень щодо виходу з кризи, середньострокові перспективи поліпшення стану гідної праці в Європі та Центральній Азії будуть не менш важливими. У цьому контексті делегати також розглядатимуть питання глобальної нерівності, включаючи зростаючу нерівність доходів та зміщення частки заробітної плати/прибутку, які є першопричинами нинішньої економічної ситуації.

З цією метою делегати зустрічі розглядатимуть ряд комплексних заходів у сфері праці та соціальної політики, серед яких політика ринку праці та гнучкості і захищеності на ринку праці, соціального діалогу, політика, спрямована на поєднання трудових та сімейних обов’язків, соціальний захист, основоположні права у сфері праці та політика оплати праці. П’ятиденне зібрання слугуватиме платформою для огляду діяльності МОП з часу останньої регіональної зустрічі, яка відбулася чотири роки тому в Будапешті.

Наслідки кризи відрізняються в країнах Європи та Центральної Азії, так само як і відрізняється їх спроможність протистояти кризі. Наприклад, фінансові та поточні платіжні баланси значно відрізняються залежно від країни подібно до того, як відрізняються рівні зайнятості та системи соціального захисту у до кризовий період.

Як і в інших частинах світу криза в першу чергу охопила сектор фінансових послуг і будівництва в Європі та Центральній Азії, а потім вже виробництво та сферу обслуговування, тим самим призвівши до різкого скорочення замовлень через мережу постачальників та зростання безробіття.

МОП визначила низку заходів, необхідних для захисту людей, підтримки продуктивних підприємств, захисту робочих місць та пом’якшення впливу кризи на реальну економіку. Ці заходи включають такі:

Додаткова пильність з метою забезпечення повного дотримання основоположних принципів та прав у сфері праці, зокрема щодо свободи об’єднання та права на колективні переговори, скасування усіх форм примусової або обов’язкової праці, ефективне викоренення дитячої праці, ліквідація дискримінації у сфері зайнятості та занять.

Розмірковування та консультації щодо комплексних заходів та пріоритетних дій з метою виходу з кризи шляхом соціального діалогу.

Розгляд таких питань, як подовження виплати допомоги по безробіттю, сприяння додатковим можливостям професійного навчання та перекваліфікації, підсилення служб зайнятості та розвиток або налагодження схем зайнятості у надзвичайних ситуаціях та адресних систем соціального захисту.

Розроблення та посилення життєздатних та адаптованих до національних умов заходів соціального захисту у сфері соціального забезпечення та захисту працюючих, включаючи поширення соціального захисту для всіх.

Налагодження надійних систем трудових відносин, які сприятимуть рівномірному економічному зростанню, водночас допомагаючи уникати заходів, які загострюватимуть глобальну нерівність або поглиблюватимуть нерівність доходів.

“Необхідно зосередити нашу увагу на захисті найбільш уразливих членів робочої сили, на життєздатних підприємствах, особливо невеликих компаніях, та їх доступі до адекватного фінансування та повноцінного використання інститутів соціального діалогу з метою розроблення комплексних дій у відповідь. Гідна праця, покладена в основу наших економічних та соціальних стратегічних дій у відповідь на кризу, дозволить відкрити шлях до більш збалансованого, менш мінливого, довготривалого економічного зростання на благо всіх», - зазначив пан Сомавіа.

-----

Інформація для журналістів: Загальна інформація про зустріч, інші запити та контактна інформація - Департамент комунікації МОП +4122/799-7912 - communication@ilo.org, або бюро МОП в Лісабоні +351 91 830 01 84, santosa@ilo.org.

Інформація про висвітлення в ЗМІ, відео матеріали, документи.