world_day_of_social_justice_sm.jpg20 лютого 2009 року. Нью-Йорк – Київ – Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості, що відзначається вперше, Генеральний секретар ООН Бан Кі-Мун у своєму посланні закликав світову громадськість активно впроваджувати в життя стратегій націлених на забезпечення соціальної справедливості для всіх. world_day_of_social_justice_sm.jpg20 лютого 2009 року. Нью-Йорк – Київ – Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості, що відзначається вперше, Генеральний секретар ООН Бан Кі-Мун у своєму посланні закликав світову громадськість активно впроваджувати в життя стратегій націлених на забезпечення соціальної справедливості для всіх.

world_day_of_social_justice_sm.jpg20 лютого 2009 року. Нью-Йорк – Київ – Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості, що відзначається вперше, Генеральний секретар ООН Бан Кі-Мун закликав світову громадськість активно впроваджувати в життя стратегій націлених на забезпечення соціальної справедливості для всіх.

Соціальна справедливість є основоположним принципом мирного та благополучного існування, як в самих країнах, так і безпосередньо у відносинах між ними. Ми підтримуємо принципи соціальної справедливості, пропагуючи рівність серед жінок та чоловіків, або права корінних народів та мігрантів. Ми сприяємо забезпеченню соціальної справедливості, долаючи перешкоди, що виникли перед людьми через їх відмінності по статі, віку, расової, етнічної та релігійної приналежності, культури або наявності інвалідності.

Для Організації Об’єднаних Націй прагнення соціальної справедливості для всіх лежить в самому центрів нашої глобальної місії зі сприяння розвитку та поваги людської гідності. Прийняття минулого року Міжнародною організацією праці Декларації про соціальну справедливість з метою справедливої глобалізації являється лише одним із нещодавніх прикладів, що свідчать про відданість системи Організації Об’єднаних Націй до забезпечення соціальної справедливості. В Декларації робиться наголос на гарантії досягнення справедливих результатів для всіх шляхом забезпечення зайнятості, соціального захисту, соціального діалогу та основоположних принципів і прав на робочому місці.

Як це не сумно, соціальна справедливість все ще залишається недосяжною мрією для величезної частини людства. Крайня бідність, голод, дискримінація та порушення прав людини досі наносять болючі удари по моральності суспільства. Глобальна фінансова криза несе загрозу ще більшого посилення цих явищ.

Цього року Всесвітній день соціальної справедливості, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй в 2007 році відзначається вперше. Він відзначається з тим, щоб підкреслити важливість соціальної справедливості як етичного імперативу, котрий повинен направляти усю нашу роботу.

Стабільність та процвітання по всьому світу залежить від надання людям належних рівнів благополуччя та рівності можливостей. Відсутність соціальної справедливості для всіх повинна бути образлива для усіх нас. Вперше відзначаючи цей день, давайте знову підтвердимо нашу відданість принципам соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики та стратегій, направлених на її забезпечення.

Детальніша інформація про Всесвітній день соціальної справедливості.