information_session.jpg5 березня 2009 року. Київ, Україна – Сьогодні у приміщенні Представництва ООН в Україні відбулася інформаційна сесія для студентів Київського міжнародного університету. Під час заходу учасники мали змогу дізнатися про Організацію Об’єднаних Націй в Україні та світі, а також про роботу агенцій Системи ООН в Україні, за участі представників Програми розвитку ООН, Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та Програми Волонтери ООН. information_session.jpg5 березня 2009 року. Київ, Україна – Сьогодні у приміщенні Представництва ООН в Україні відбулася інформаційна сесія для студентів Київського міжнародного університету. Під час заходу учасники мали змогу дізнатися про Організацію Об’єднаних Націй в Україні та світі, а також про роботу агенцій Системи ООН в Україні, за участі представників Програми розвитку ООН, Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та Програми Волонтери ООН.

information_session.jpg5 березня 2009 року. Київ, Україна – Сьогодні у приміщенні Представництва ООН в Україні відбулася інформаційна сесія для студентів Київського міжнародного університету. Під час заходу учасники мали змогу дізнатися про Організацію Об’єднаних Націй в Україні та світі, а також про роботу агенцій Системи ООН в Україні, за участі представників Програми розвитку ООН, Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та Програми Волонтери ООН.

Інформаційний відділ Представництва ООН в Україні регулярно проводить інформаційні сесії для студентів університетів України. Під час таких заходів студенти мають змогу відвідати Представництво ООН, отримати інформацію про діяльність Організації Об’єднаних Націй в Україні та на глобальному рівні, дізнатися більше про Систему ООН в Україні та діяльність агенцій ООН, а також як вони можуть приймати участь у заходах Організації Об’єднаних Націй.

Задля організації інформаційної сесії, звертайтеся до Інформаційного відділ Представництва ООН в Україні, Ірини Мазур, 8.044.254.0035.