earth_hour.jpg28 березня 2009 року. Нью-Йорк – Київ – Вперше в історії, люди будь-якого віку, національності, раси та соціального статусу мають можливість використати свої вимикачі, як спосіб проголосувати – вимкнувши світло ви голосуєте за Землю, залишивши його ввімкненим ви голосуєте за глобальне потепління. earth_hour.jpg28 березня 2009 року. Нью-Йорк – Київ – Вперше в історії, люди будь-якого віку, національності, раси та соціального статусу мають можливість використати свої вимикачі, як спосіб проголосувати – вимкнувши світло ви голосуєте за Землю, залишивши його ввімкненим ви голосуєте за глобальне потепління. earth_hour.jpg28 березня 2009 року. Нью-Йорк – Київ – Вперше в історії, люди будь-якого віку, національності, раси та соціального статусу мають можливість використати свої вимикачі, як спосіб проголосувати – вимкнувши світло ви голосуєте за Землю, залишивши його ввімкненим ви голосуєте за глобальне потепління.

Фонд захисту дикої природи (WWF) закликає всіх голосувати за Землю і досягти кількості в 1 мільярд голосів Дана інформація буде представлена під час Глобальної конференції з питань зміни клімату в Копенгагені у 2009 році. Ця зустріч визначить офіційні стратегії держав у протидії глобальному потеплінню, що замінять Кіотський протокол. Дана ініціатива є шансом для усіх людей в світі бути почутими.

Послання Генерального секретаря з приводу Години Землі:

«28 березня світ відзначатиме Годину Землі. Мільйони людей у сотні міст вимкнуть світло на годину. Година землі – це можливість громадян усього світу надіслати чітке повідомлення. Вони хочуть дій у вирішенні питання зміни клімату.

Очікується, що це буде найбільша демонстрація громадського занепокоєння проблемами зміни клімату. Люди будуть закликати своїх представників заключити договір у Копенгагені. Договір щодо зміни клімату, що захищатиме людей та планету. Нам потрібний амбіційний договір. Договір, що буде справедливими та дієвим. Договір, що базуватиметься на здоровому глузді.

Ми знаходимося на небезпечному шляху. Наша планету нагрівається. Потрібно змінювати свій спосіб життя. Потрібно втілювати «зелену» економіку, яка б допомагала усім громадам. Нам потрібна стала енергія для дружнього до клімату світу. Це шлях у майбутнє. Ми повинні пройти його разом.

По всьому світу багато відомих будівель та конструкцій вимкнуть своє світло під час Години Землі. У Нью-Йорку ми вимкнемо світло в Штаб-квартирі ООН. Інші будівлі ООН по всьому світу також приймуть участь. Я закликаю громадян по всьому світу приєднатися до нас.

Будь-ласка надішліть важливе повідомлення щодо зміни клімату. Разом ми зможемо знайти вирішення цього серйозного глобального виклику. Друзі мої, зміна клімату та економічна криза потребують активних дій. Сьогодні.

Добра новина полягає в тому, що ми можемо вирішити обидві проблеми одночасно. Наша залежність від твердих палив спричинює те, що наша планета нагрівається. Ця звичка спричинює небезпечне глобальне потепління. Ми повинні перейти на чисту енергію. Ми повинні використовувати енергію більш ефективно.

Ці заходи для попередження зміни клімату також можуть сприяти економічному відновленню. Вони можуть допомогти створити робочі місця. А також вони можуть допомогти започаткувати глобальну зелену економіку. Виклики є великими. Але такими саме великими є й можливості.

Цього року ми маємо унікальний шанс. Ми можемо захистити нашу планету у допомогти економічному відновленню.

У грудні уряди країн зустрінуться в Копенгагені задля обговорення нового договору щодо зміни клімату. Потрібно, щоб вони уклали угоду, яка б допомогла нам вийти на правильний путь. Нації промислово розвинених країн повинні пообіцяти різко скоротити викиди вуглецю. Країни, що розвиваються, також повинні діяти. І ми повинні допомогти нужденним адаптуватися до зміни клімату. Всі ці цілі потребуватимуть справедливого та ефективного фінансування.

Цього року, давайте об’єднаємося задля боротьби зі зміною клімату. Давайте об’єднаємося задля досягнення згоди в Копенгагені. Давайте використаємо цю унікальну можливість, щоб захистити людей та планету.

Організація Об’єднаних Націй підтверджує свою підтримку цього бачення. Проте нам необхідна ваша підтримка. Разом ми можемо змінити світ на краще».

Для детальнішої інформації про Годину Землі відвідайте: www.earthhour.org.