un_hq.jpg30 березня 2009 року. Нью-Йорк – Київ – Відділ громадської інформації Організації Об’єднаних Націй оголошує конкурс на участь в програмі стажування для журналістів ім.. Рехама Аль-Фари (Reham Al-Farra). Заявки приймаються від журналістів, які працюють в друкованих, ЗМІ, на телебаченні та радіо, та в Інтернет виданнях в країнах-членах ООН. Учасники матимуть можливість працювати в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку в якості тимчасових кореспондентів ООН. un_hq.jpg30 березня 2009 року. Нью-Йорк – Київ – Відділ громадської інформації Організації Об’єднаних Націй оголошує конкурс на участь в програмі стажування для журналістів ім.. Рехама Аль-Фари (Reham Al-Farra). Заявки приймаються від журналістів, які працюють в друкованих, ЗМІ, на телебаченні та радіо, та в Інтернет виданнях в країнах-членах ООН. Учасники матимуть можливість працювати в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку в якості тимчасових кореспондентів ООН. un_hq.jpg30 березня 2009 року. Нью-Йорк – Київ – Відділ громадської інформації Організації Об’єднаних Націй оголошує конкурс на участь в програмі стажування для журналістів ім.. Рехама Аль-Фари (Reham Al-Farra). Заявки приймаються від журналістів, які працюють в друкованих, ЗМІ, на телебаченні та радіо, та в Інтернет виданнях в країнах-членах ООН. Учасники матимуть можливість працювати в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку в якості тимчасових кореспондентів ООН.

Кінцевий термін подачі заявок – 10 квітня 2009 року.

ЩО: Програма стажування для журналістів імені Рехама Аль-Фари (Reham Al-Farra)

ДЕ: Штаб-квартира ООН, Нью-Йорк,

КОЛИ: 8 вересня – 16 жовтня 2009 року

Під час Програми учасники матимуть можливість:

Висвітлювати роботу 64-ї сесії Генеральної Асамблеї.

Виконувати робочі завдання. Кожен кандидат повинен буде зібрати досьє новин. Їх роботи переглядатимуться консультативною радою, яка згодом надасть оцінку та характеристику кожному кандидату.

Відвідати брифінги працівників Секретаріату ООН, спеціалізованих агенцій, програм та фондів ООН, а також представників медіа організацій США.

Взяти участь в навчальних семінарах.

Відвідати та спостерігати за роботою найбільших медіа організації в Нью-Йорку.

Відвідати головні офіси Світового банку та Міжнародного валютного фонду у м. Вашингтоні та зустрітися із їх представниками.

Відвідати офіс CNN в Атланті (штат Джорджіа) та зустрітися із їх працівниками.

Провести один вихідний (п’ятниця – неділя) у прийомній американській родині.

Працювати в якості тимчасового кореспондента ООН, висвітлюючи різноманітні зустрічі та відповідну діяльність організації від імені ЗМІ, яку представлятиме учасник.

Журналісти з України запрошуються до участі у конкурсі. Кандидати повинні бути віком від 25 до 35 років і мати як мінімум три роки професійного досвіду роботи журналістом та мати досвід висвітлення міжнародних відносин. До участі у конкурсі запрошуються журналісти, що працюють у зареєстрованих в Україні ЗМІ. Позаштатні кореспонденти та співробітники уряду України не можуть приймати участь у конкурсі.

Знання мови: Кандидати повинні вміти вільно спілкуватися англійською мовою, оскільки усі брифінги та семінари проводитимуться виключно англійською. Кандидати із країн, де англійська не є рідною мовою, повинні будуть пройти тест на знання мови в Представництві ООН в Україні.

Кошти:
ООН покриває наступні витрати -

Зворотні квитки Київ - Нью-Йорк - Київ. Учасники повинні будуть прибути до Нью-Йорку не пізніше понеділка, 7 вересня і повернутися назад 17 жовтня 2009 року.

Транспортні витрати до Вашингтону та Атланти.

Добові витрати на проживання та харчування.

Усі учасники повинні мати медичне страхування.

Будь-ласка, надсилайте свої резюме (завантажити форму заявки), а також ваші останні матеріали (вирізки з газет, якщо ви працюєте в друкованих ЗМІ) Вікторії Андрієвській, victoria.andrievska@unic.org, 8.044.254.0035. This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

***

Про Програму:
Починаючи з 1981 року, Відділ громадської інформації Організації Об’єднаних Націй проводить щорічну програму стажування для журналістів із країн, що розвиваються, у Штаб-квартирі ООН на період у шість тижнів. Програма була заснована у 1980 році Генеральною Асамблеєю ООН. Її метою є надання можливості журналістам із країн, що розвиваються, дізнатися про роботу Організації Об’єднаних Націй і висвітлювати роботу ООН від імені ЗМІ, які вони представляють.

Програма не проводить тренінг на покращення навичок для журналістів та співробітників телебачення та радіо, оскільки всі учасники повинні бути медіа професіоналами. Програма дає можливість учасникам спостерігати за роботою ООН і можливість висвітлювати проблеми, над якими працює організація, під наглядом консультативної ради Відділу громадської інформації (DPI).

Програма не надає можливості стати співробітником ООН. Після закінчення Програми, учасники повинні повернуться додому і надалі працювати у ЗМІ та допомагати розповсюджувати інформацію про ООН та її діяльність.

Цього року, 14 молодих спеціалістів приймуть участь у Програмі. Станом на 2008 рік, 397 журналістів та співробітників ЗМІ взяли участь у Програмі.