headquarters.jpg22 липня 2009 року. Нью-Йорк – Київ - Відділ громадської інформації Організації Об’єднаних Націй оголосив відібраних учасників в програмі стажування для журналістів ім.. Рехама Аль-Фари (Reham Al-Farra). Україну представлятиме пані Наталя Гуменюк, Голова відділу міжнародних новин та спеціальний кореспондент телеканалу Інтер. Як учасниця програми вони матиме можливість працювати в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку в якості тимчасового кореспондента ООН. headquarters.jpg22 липня 2009 року. Нью-Йорк – Київ - Відділ громадської інформації Організації Об’єднаних Націй оголосив відібраних учасників в програмі стажування для журналістів ім.. Рехама Аль-Фари (Reham Al-Farra). Україну представлятиме пані Наталя Гуменюк, Голова відділу міжнародних новин та спеціальний кореспондент телеканалу Інтер. Як учасниця програми вони матиме можливість працювати в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку в якості тимчасового кореспондента ООН.

headquarters.jpg22 липня 2009 року. Нью-Йорк – Київ - Відділ громадської інформації Організації Об’єднаних Націй оголосив відібраних учасників в програмі стажування для журналістів ім.. Рехама Аль-Фари (Reham Al-Farra). Україну представлятиме пані Наталя Гуменюк, Голова відділу міжнародних новин та спеціальний кореспондент телеканалу Інтер. Як учасниця програми вони матиме можливість працювати в Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку в якості тимчасового кореспондента ООН.

Під час програми Наталія буде висвітлювати роботу 64-ї сесії Генеральної Асамблеї; виконувати робочі завдання; відвідувати брифінги працівників Секретаріату ООН, спеціалізованих агенцій, програм та фондів ООН, а також представників медіа організацій США; братиме участь в навчальних семінарах; відвідає та спостерігатиме за роботою найбільших медіа організації в Нью-Йорку; відвідає головні офіси Світового банку та Міжнародного валютного фонду у м. Вашингтоні; відвідає офіс CNN в Атланті (штат Джорджіа); проведе один вихідний (п’ятниця – неділя) у прийомній американській родині; працюватиме в якості тимчасового кореспондента ООН, висвітлюючи різноманітні зустрічі та відповідну діяльність організації.

Як голова відділу міжнародних новин пані Гуменюк координує роботу відділі, а також міжнародних бюро в Москві, Вашингтоні, Лондоні, Берліні, Парижі та Тель-Авіві. Вона також координує висвітлення щоденних новин, працює із такими інформаційними агенціями, як Reuters, AFP, та DPA. Наталія має великий досвід висвітлення новин в країнах Європейського союзу, на Балканах, Кавказі, в Сполучених Штатах (висвітлення Президентських виборів 2008 року), на Кубі, в Китаї, на Середньому сході, в Індії та в Північно-східному регіоні Африки.

Переглянути деякі сюжети Наталії Гуменюк.

Дізнатися більше про програму стажування для журналістів ім.. Рехама Аль-Фари (Reham Al-Farra).

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся до Вікторії Андрієвської, координатора зв’язків з громадськістю та роботи з медіа Представництва ООН в Україні, за тел.. 254.0035.

Про Програму:
Починаючи з 1981 року, Відділ громадської інформації Організації Об’єднаних Націй проводить щорічну програму стажування для журналістів із країн, що розвиваються, у Штаб-квартирі ООН на період у шість тижнів. Програма була заснована у 1980 році Генеральною Асамблеєю ООН. Її метою є надання можливості журналістам із країн, що розвиваються, дізнатися про роботу Організації Об’єднаних Націй і висвітлювати роботу ООН від імені ЗМІ, які вони представляють.

Програма не проводить тренінг на покращення навичок для журналістів та співробітників телебачення та радіо, оскільки всі учасники повинні бути медіа професіоналами. Програма дає можливість учасникам спостерігати за роботою ООН і можливість висвітлювати проблеми, над якими працює організація, під наглядом консультативної ради Відділу громадської інформації (DPI).

Програма не надає можливості стати співробітником ООН. Після закінчення Програми, учасники повинні повернуться додому і надалі працювати у ЗМІ та допомагати розповсюджувати інформацію про ООН та її діяльність.

Цього року, 14 молодих спеціалістів приймуть участь у Програмі. Станом на 2008 рік, 397 журналістів та співробітників ЗМІ взяли участь у Програмі.