Steven_Allen_visits_Ukraine24 червня 2010 року, Київ: Регіональний директор ЮНІСЕФ в Східній і Центральній Європі та країнах СНД Стівен Ален завершив свій перший візит в Україну. Підсумовуючи результати візиту, він закликав збільшувати допомогу дітям та покращувати догляд за ВІЛ-позитивними дітьми.Steven_Allen_visits_Ukraine24 червня 2010 року, Київ: Регіональний директор ЮНІСЕФ в Східній і Центральній Європі та країнах СНД Стівен Ален завершив свій перший візит в Україну. Підсумовуючи результати візиту, він закликав збільшувати допомогу дітям та покращувати догляд за ВІЛ-позитивними дітьми.

Steven_Allen_visits_Ukraine24 червня 2010 року, Київ: Регіональний директор ЮНІСЕФ в Східній і Центральній Європі та країнах СНД Стівен Ален завершив свій перший візит в Україну. Підсумовуючи результати візиту, він закликав збільшувати допомогу дітям та покращувати догляд за ВІЛ-позитивними дітьми.

Перебуваючи в Україні Стівен Ален зустрівся з Віце-прем`єр-міністром Володимиром Семиноженком, Міністром сім`ї, молоді та спорту Равілем Сафіулліним, заступниками Міністра юстиції, Міністра закордонних справ та Міністра праці та соціальної політики, а також обговорив проблеми, з якими стикається країна в процесі реалізації програм захисту здоров`я та прав дітей, а також пріоритетні сфери співпраці на 2012-2016 роки між урядом України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

«ЮНІСЕФ високо оцінює роботу уряду України в сфері захисту дітей, проте щоб забезпечити всебічний розвиток та добробут дітей в країні, необхідно докладати значних зусиль та  більше інвестувати в цю сферу», – зазначив Стівен Ален під час зустрічі з Віце-прем`єр-міністром України Володимиром Семиноженком. Він також наголосив, що ЮНІСЕФ готовий підтримати ініціативи уряду щодо розширення партнерства в наступні п`ять років задля покращення життя дітей в Україні.

Також Регіональний директор ЮНІСЕФ зустрівся з Міністром охорони здоров`я України Зіновієм Митником та обговорив рівень співпраці між Міністерством та ЮНІСЕФ в сфері охорони здоров`я дітей. Стівен Ален висловив занепокоєння з приводу того, що все більша кількість молодих українців піддається небезпеці зараження інфекційними хворобами через зниження рівня імунізації в країні. «Відновлення програми імунізації та належне інформування населення, щодо важливості вакцинації є необхідними мірами для захисту українців від інфекційних хвороб», – зазначив Регіональний директор ЮНІСЕФ.

Окрім зустрічей з урядовими посадовцями, Стівен Ален також відвідав клініку лікування дітей хворих на ВІЛ/СНІД створену в 2007 році Міністерством охорони здоров`я України разом з ЮНІСЕФ та іншими донорами на базі київської дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ. Слід зазначити, що станом на січень 2010 року в Україні нараховувалось близько 24 тисяч дітей народжених ВІЛ-позитивними матерями, з яких більше 2,400 тисяч виявились ВІЛ-позитивними, близько 1,700 отримують АРВ-терапію та 268 дітей померло від СНІДУ.

«Не дивлячись на широкий доступ до АРВ-терапії для ВІЛ-позитивних дітей та показовий приклад лікарні ОХМАТДИТ, все ще існує необхідність збільшення допомоги ВІЛ-позитивним дітям в Україні та покращення лікування таких дітей», – наголосив Стівен Ален. «Також необхідно надати якісне медичне обслуговування підліткам груп ризику», зазначив він.

***
За більш детальною інформацією, будь-ласка звертайтесь до: Вероніка Ващенко, керівник інформаційних проектів, ЮНІСЕФ Україна: Тел: +38.050.388.29.51, vvashchenko@unicef.org

Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером у захисті прав дітей. Фонд працює у понад 150 країнах. Представництво ЮНІСЕФ в Києві було відкрито у 1997 році. Нинішня програма співпраці між урядом України та ЮНІСЕФ реалізується з 2006 по 2011 роки та її загальний бюджет дорівнює 23 млн. доларів США. Більше інформації про ЮНІСЕФ в Україні: www.unicef.org.ua