Meeting in Sevastopol9 липня 2010 року, Сімферополь: У Верховній Раді автономії пройшла зустріч глави кримського парламенту Володимира Константинова з Постійним представником ПРООН, Постійним координатором ООН в Україні Олів`є Адамом. У зустрічі також узяли участь голова Постійної комісії Верховної Ради АРК з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіальних питань Микола Колісниченко та міжнародний координатор ПРІК ПРООН Аделін Гоне.Meeting in Sevastopol9 липня 2010 року, Сімферополь: У Верховній Раді автономії пройшла зустріч глави кримського парламенту Володимира Константинова з Постійним представником ПРООН, Постійним координатором ООН в Україні Олів`є Адамом. У зустрічі також узяли участь голова Постійної комісії Верховної Ради АРК з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіальних питань Микола Колісниченко та міжнародний координатор ПРІК ПРООН Аделін Гоне.

Meeting in Sevastopol9 липня 2010 року, Сімферополь: У Верховній Раді автономії пройшла зустріч глави кримського парламенту Володимира Константинова з Постійним представником ПРООН, Постійним координатором ООН в Україні Олів`є Адамом. У зустрічі також узяли участь голова Постійної комісії Верховної Ради АРК з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіальних питань Микола Колісниченко та міжнародний координатор ПРІК ПРООН Аделін Гоне.

Під час бесіди В. Константинов зазначив: "Наше співробітництво в межах Програми розвитку та інтеграції Криму ПРООН розвивається та приносить вагомі результати". Він підкреслив, що керівництво автономії високо цінує роботу, яка сьогодні проводиться програмою, тому що вона направлена на посилення економічного росту, скорочення бідності та стійкий розвиток кримського регіону в цілому. Ця робота сприяє збереженню миру та стабільності на півострові, запобіганню міжетнічних конфліктів. З 1995 року загальна сума внесків у ПРІК міжнародних партнерів Програми розвитку ООН становила 25 млн. грн. Сьогодні в Криму програма реалізує низку проектів у сфері місцевого економічного розвитку, підтримки самоорганізації населення, у галузі освіти, підтримки стратегічного планування Криму, децентралізації водопостачання, моніторингу людської безпеки.

Глава кримського парламенту наголосив, що вже можна говорити про конкретні результати: реалізація близько 420 проектів самоорганізації населення дала можливість отримати доступ до соціальних і комунальних послуг майже 200 тисячам сільських жителів. Побудовані або реконструйовані системи водопостачання в 180 селах дали змогу споживати якісну питну воду майже 170 тисячам чоловік. Крім того, реалізовано 78 проектів, направлених на підвищення рівня толерантності й міжетнічної згоди, у межах яких створено комп`ютерні класи, спортивні зали та інше. Для підвищення рівня життя сільського населення проводиться розроблення концепції зеленого туризму.

О. Адам повідомив, що в планах представництва ООН в Україні – відкриття ще одного офісу в Криму, який допомагатиме координувати роботу зі спонсорами різних програм. Він погодився зі спікером, що створення сприятливого інвестиційного клімату – це найважливіше завдання органів влади Криму.

Інформація надана: http://www.rada.crimea.ua/ua/index.html

Про програму
Програма розвитку та інтеграції Криму (ПРІК) ПРООН - один з трьох крупних проектів Програми розвитку ООН в Україні. ПРІК була заснована у 1995 ріці як спільна ініціатива міжнародного донорського співтовариства, Програми розвитку ООН, урядів України та Криму. Головна мета ПРІК – сприяти розвитку суспільства таким чином, щоб зберегти мир та стабільність в Криму, запобігаючи міжетнічній напруженості та сприяючи мирному співіснуванню різних етнічних груп.

Додаткова інформація:
Вікторія Андрієвська
Спеціаліст зі звязків з громадськістю та медіа
Представництва ООН
victoria.andrievska@unic.org
Тел.: +38 (044) 254 00 35
Факс: + 38 (044) 253 26 07