World Humanitarian Day19 серпня 2010 року, Нью-Йорк – Київ: З нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги Генеральний секретар ООН Бан Кі-Мун закликав світову громадськість пам’ятати про тих, хто потребує допомоги, а також про тих, хто продовжує надавати допомогу не зупиняючись перед обличчям небезпеки заради створення більш безпечного, кращого світу.World Humanitarian Day19 серпня 2010 року, Нью-Йорк – Київ: З нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги Генеральний секретар ООН Бан Кі-Мун закликав світову громадськість пам’ятати про тих, хто потребує допомоги, а також про тих, хто продовжує надавати допомогу не зупиняючись перед обличчям небезпеки заради створення більш безпечного, кращого світу.

World Humanitarian Day19 серпня 2010 року, Нью-Йорк – Київ: З нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги Генеральний секретар ООН Бан Кі-Мун закликав світову громадськість пам’ятати про тих, хто потребує допомоги, а також про тих хто продовжує надавати допомогу не зупиняючись перед обличчям небезпеки заради створення більш безпечного, кращого світу.

Повідомлення Генерального секретаря

У Всесвітній день гуманітарної допомоги ми знову заявляємо про свою прихильність зусиллям з надання надзвичайної допомоги заради порятунку життів, а також віддаємо шану тим, хто загинув, виконуючи цю благородну справу.

Люди, що пережили жахливі події, часто лишаються позбавленими всього – сім’ї, продовольства, житла, роботи.

Часто в них немає навіть паспорта або документа про засвідчення особи.

Немає нічого.

Гуманітарні працівники допомагають їм стати на ноги і розпочати життя спочатку.

Ми надсилаємо працівників для надання гуманітарної допомоги, щоб засвідчити свою солідарність з обездоленими.

Вони втілюють найкраще, що є в людській природі, але їх праця небезпечна.

Дуже часто їм доводиться працювати в найнебезпечніших точках планети.

І часто вони платять за це величезну ціну. Вони стикаються з переслідуваннями, залякуваннями, викраденнями і навіть вбивствами.

Землетрус, що відбувся в січні в Гаїті, став гуманітарною катастрофою для країни, а також для гуманітарних працівників, які перебували на службі в цій країні.

В той день Організація Об’єднаних Націй втратила одних з найкращих і найвідданіших співробітників.

У Всесвітній день гуманітарної допомоги давайте згадаємо всіх, хто потребує цієї допомоги…

Про тих, хто пішов з життя у спробі їм допомогти…

І тих, хто продовжує надавати допомогу не зупиняючись перед обличчям небезпеки – під час творення більш безпечного, кращого світу.

Детальніше: http://www.learnstuff.com/a-list-of-international-humanitarian-projects/