UN_Day_65_Anniverasary_Ua18 жовтня 2010 року, Нью-Йорк – Київ: З нагоди наближення 65-тої річниці Організації Об’єднаних Націй (24 жовтня), Генеральний секретар Бан Кі-Мун подякував мільйонам людей у всьому світі, які щиро вірять у діяльність ООН в ім`я миру, розвитку та захисту прав людини, які розділяють ідеали і допомагають нам у досягненні цілей організації. Усім вам, друзі і співгромадяни світу, я кажу: дякую!UN_Day_65_Anniverasary_Ua18 жовтня 2010 року, Нью-Йорк – Київ: З нагоди наближення 65-тої річниці Організації Об’єднаних Націй (24 жовтня), Генеральний секретар Бан Кі-Мун подякував мільйонам людей у всьому світі, які щиро вірять у діяльність ООН в ім`я миру, розвитку та захисту прав людини, які розділяють ідеали і допомагають нам у досягненні цілей організації. Усім вам, друзі і співгромадяни світу, я кажу: дякую! UN_Day_65_Anniverasary_Ua18 жовтня 2010 року, Нью-Йорк – Київ: З нагоди наближення 65-тої річниці Організації Об’єднаних Націй (24 жовтня), Генеральний секретар Бан Кі-Мун подякував мільйонам людей у всьому світі, які щиро вірять у діяльність ООН в ім`я миру, розвитку та захисту прав людини, які розділяють ідеали і допомагають нам у досягненні цілей організації. Усім вам, друзі і співгромадяни світу, я кажу: дякую!

Послання Генерального секретаря:
«У День Організації Об`єднаних Націй я висловлюю глибоку вдячність мільйонам людей у всьому світі, які щиро вірять у діяльність ООН в ім`я миру, розвитку та захисту прав людини, які розділяють наші ідеали і допомагають нам у досягненні цілей організації. Усім вам, друзі і співгромадяни світу, я кажу: дякую!

У цей день, шістдесят п`ять років тому, набрав чинності основний документ Організації Об`єднаних Націй - Статут. Щороку в День ООН ми підтверджуємо наше зобов’язання успішно здійснювати глобальну місію організації. Ми знову наголошуємо на необхідності дотримання таких універсальних цінностей як толерантність, взаємоповага та людська гідність. Також, це день в який ми визнаємо спільно досягнуті успіхи: підвищення грамотності і збільшення очікуваної тривалості життя, поширення знань і технологій, становлення і зміцнення демократії та верховенства права в різних куточках світу.

Але День Організації Об`єднаних Націй - це перш за все день, коли ми підтверджуємо наші наміри та рішучість зробити більше. Зробити більше для захисту людей, які перебувають в зоні збройних конфліктів, для боротьби із зміною клімату, для запобігання ядерної катастрофи; зробити більше для розширення прав та можливостей жінок і дівчаток, для боротьби з несправедливістю і безкарністю; зробити більше для досягнення цілей у галузі розвитку, сформульованих в Декларації тисячоліття.

Проведений минулого місяця саміт ООН зі стану досягнення Цілей розвитку тисячоліття, посприяв формуванню політичного імпульсу, а також прийняттю нових фінансових зобов`язань, які особливо важливі за умов теперішньої непростої економічної ситуації. Враховуючи наближення 2015 року – кінцевого терміну для досягнення Цілей розвитку тисячоліття, - я сповнений рішучості досягнути прогресу в їх реалізації.

Не зважаючи на існуючі проблеми, поляризацію відносин і недовіру, сучасний взаємопов’язаний світ відкриває нам нові можливості для спільного досягнення прогресу. Давайте ж візьмемо на себе зобов`язання зробити ще більше для втілення в життя великої ідеї, закладеної в Статуті Організації Об`єднаних Націй.»

Докладніше про День Організації Об’єднаних Націй.


Інформація про відзначення Дня ООН в Україні:
Вікторія Андрієвська
Спеціаліст Відділу зв’язків з громадськістю та медіа
Представництва ООН в Україні
Е-пошта: victoria.andrievska@unic.org
Тел.: + 38 (044) 254 00 35