IMG_693619 листопада 2010 року, Київ: Спеціалізовані агентства Організації Об’єднаних Націй за підтримки мережі Глобального договору в Україні поділилися досвідом співпраці з приватним сектором на першій в Україні виставці соціальних та екологічних проектів – Ярмарці соціально відповідальних компаній (CSR Marketplace), організованій Центром розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Під час заходу відвідувачі мали змогу ознайомитися з проектами співпраці ООН з українськими компаніями, направленими на місцевий розвиток, захист навколишнього середовища, прав людини, а також соціальною звітністю.IMG_693619 листопада 2010 року, Київ: Спеціалізовані агентства Організації Об’єднаних Націй за підтримки мережі Глобального договору в Україні поділилися досвідом співпраці з приватним сектором на першій в Україні виставці соціальних та екологічних проектів – Ярмарці соціально відповідальних компаній (CSR Marketplace), організованій Центром розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Під час заходу відвідувачі мали змогу ознайомитися з проектами співпраці ООН з українськими компаніями, направленими на місцевий розвиток, захист навколишнього середовища, прав людини, а також соціальною звітністю.

IMG_693619 листопада 2010 року, Київ: Cпеціалізовані агентства Організації Об’єднаних Націй за підтримки мережі Глобального договору в Україні поділилися досвідом співпраці з приватним сектором на першій в Україні виставці соціальних та екологічних проектів – Ярмарці соціально відповідальних компаній (CSR Marketplace), організованій Центром розвитку корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Під час заходу відвідувачі мали змогу ознайомитися з проектами співпраці ООН з українськими компаніями, направленими на місцевий розвиток, захист навколишнього середовища, прав людини, а також соціальною звітністю.

«При плануванні виставки Центр КСВ ставив перед собою два завдання: по-перше, ознайомити широку громадськість з тим, що компанії роблять для суспільства, а по-друге, налагодити партнерство між різними організаціями: компаніями, громадськими і урядовими інституціями», сказала Марина Саприкіна, голова Центру розвитку КСВ.

Багато компаній та організацій, а також представники державних структур взяли участь у заході, зокрема, Міністерство України у справах сім’ї, молоді і спорту, система ООН в Україні, Глобальний договір ООН, понад 30 компаній, університетів, громадських організацій та представники засобів масової інформації. Загалом виставку відвідало понад 500 учасників. Під час Ярмарку з КСВ відбулася серія тематичних круглих столів, а також презентація національного дослідження «КСВ 2005 – 2010 в Україні: стан та перспективи розвитку», підтриманого мережею Глобального договору в Україні. «Мережа Глобального договору цінує зусилля спрямовані на дослідження впровадження КСВ у бізнес структури в країні. Протягом чотирьох років існування в Україні, Глобальний договір докладає усіх зусиль для заохочення соціального діалогу та практичних дій на шляху до стійкого розвитку українських компаній та організацій і буде продовжувати свою діяльність з огляду на висновки представлені в дослідженні», зазначила Анна Данилюк, консультант з питань співпраці з приватним сектором Глобального договору в Україні, під час презентації.

Співпраця з бізнесом для досягнення Цілей розвитку тисячоліття стала звичайною практикою в Організації Об`єднаних Націй в світі, Україна не є винятком. Різні спеціалізовані установи ООН, особливо, МОМ, ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, УВКБООН, ВООН, СБ співпрацюють з приватним сектором у різних ініціативах. Мережа Глобального договору в Україні працює для підтримки і зміцнення партнерських зв`язків між системою ООН і приватним сектором для соціально-економічного розвитку країни.

Система ООН
Представництво ООН в Україні було відкрито у 1992 році. Сьогодні система ООН в Україні включає 13 агентств, міжнародних організацій та асоційованих установ, а саме Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Програма розвитку ООН (ПРООН), Фонд Народонаселення ООН (ЮНФПА), Об`єднана програма ООН з ВІЛ/СНІДу в Україні (ЮНЕЙДС), Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБООН), Управління ООН з наркотиків та злочинності (УНЗ ООН), Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ), Міжнародна організація праці (МОП), Міжнародна організація з міграції (МОМ), Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ), а також асоційовані організації ООН, такі як Міжнародний валютний фонд (МВФ), Світовий Банк (СБ) та Міжнародна Фінансова Корпорація (МФК). www.un.org.ua

Глобальний договір ООН
Глобальний договір розпочав діяльність в Україні у 2006 році, об`єднуючи 34 компанії і організації. З того часу українська мережа ГД розширилася до понад 150 компаній і продовжує зростати. Місія Мережі Глобального Договору України – сприяти поступу Глобального Договору, концепції Корпоративної Соціальної Відповідальності (КСВ) в Україні та прогресу її членів у сфері реалізації 10 принципів ГД через навчання, діалог та партнерство, а також створюючи можливості для багатостороннього діалогу та представлення інтересів мережі спільними зусиллями. Докладніше: http://www.globalcompact.org.ua/ua

Детальніше:
Вікторія Андрієвська,
Координатор зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Представництво ООН в Україні
Тел. +38 044 254 0035
victoria.andrievska@unic.org