ban-ki-moon30 листопада, Астана: Генеральний секретар Організації Об`єднаних Націй Бан Кі-Мун відзначив важливу роль України в підтримці політики ООН.ban-ki-moon30 листопада, Астана: Генеральний секретар Організації Об`єднаних Націй Бан Кі-Мун відзначив важливу роль України в підтримці політики ООН.

30 листопада, Астана: Генеральний секретар Організації Об`єднаних Націй Пан Гі - мун відзначив важливу роль України в підтримці політики ООН. Про це він сказав під час зустрічі з президентом України Віктором Януковичем, яка проходила 30 листопада в Астані в рамках саміту ОБСЄ.

"Я дійсно вдячний Вам за сильну підтримку Організації Об`єднаних Націй, за Ваш особистий внесок", - сказав Генсек на зустрічі з Януковичем у вівторок в Астані.

Зокрема, Бан Кі-Мун подякував українському президентові за участь України в різних місіях ООН.

У свою чергу Янукович висловив зацікавленість України в посиленні ролі ООН.

"Ми будемо працювати разом, щоб роль ООН з року в рік зростала у вирішенні найбільш гострих викликів перед світовим співтовариством", - підкреслив український президент.

Під час зустрічі сторони обговорили можливі шляхи врегулювання придністровського конфлікту в контексті закінчення парламентських виборів у Молдові.

При цьому Янукович зазначив, що Україна зацікавлена в забезпеченні стабільності в регіоні.

Зустріч проходила в готелі Rixos, який став тимчасовою резиденцією Януковича на час проведення саміту ОБСЄ. Резиденція Генсека ООН також знаходиться в цьому готелі.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ