Вперше на посту Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй Бан Кі – Мун перебуватиме в Україні з офіційним візитом з 19 по 21 квітня.

Вперше на посту Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй Бан Кі – Мун перебуватиме в Україні з офіційним візитом з 19 по 21 квітня.

Під час візиту Генеральний секретар зустрінеться з Президентом України Віктором Януковичем і Міністром закордонних справ Костянтином Грищенко.

У вівторок, 19 квітня, пан Бан також візьме участь у «Київському саміті з безпечного інноваційного використання ядерної енергії».

Генеральний секретар наголосив на необхідності переглянути міжнародний механізм реагування на надзвичайні ситуації та режим ядерної безпеки, очікується, що Київський саміт стане корисним форумом у цій галузі.

Наступного дня Генеральний секретар відвідає Чорнобиль разом з Президентом, а після обіду візьме участь у міжнародній науково-практичній конференції «25 років після Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього».

В останній день візиту перед від’їздом до Росії, Бан Кі-Мун виступить з лекцією для студентів в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Представництво ООН в Україні запрошує журналістів висвітлювати офіційний візит Генерального секретаря в Україні.

 

З питань акредитації звертайтеся, будь ласка, до:

Вікторії Андрієвської, тел.: (044) 254 00 35, моб.: 050 330 03 06

Олени Садовнік, тел. (044) 254 00 35.