21 квітня 2011 року, Київ - Восьмий Генеральний секретар ООН пан Бан Кі-Мун отримав звання почесного доктора Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, та прочитав лекцію студентам.

Генеральний секретар ООН Бан Кі - Мун виступив перед студентами

Восьмий Генеральний секретар ООН пан Бан Кі-Мун отримав звання почесного доктора Київського національного Університету імені Т.Г. Шевченка та прочитав лекцію студентам.

На лекцію, яка відбулась у великому залі Київського інституту міжнародних відносин зібрались понад 800 студентів київських ВУЗів.

Бан Кі - Мун поділився зі студентами сумними враженнями від подій в рамках відзначення 25-х роковин Чорнобильської аварії та розповів про своє бачення перспективи використання ядерної енергії, розвитку демократії у світі та роль України у вирішенні глобальних проблем.

Напередодні 20-ї річниці незалежності України, Бан Кі-Мун закликав студентів пишатися не лише тим, що вони є громадянами України, але й тим, що Вони- громадяни світу. «Незабаром, ви повинні бути готові приймати цей факел, а не лише дбати про майбутнє своєї країни, Україні, [але] піклуватися про населення всього світу, всього людства. Є дуже багато проблем, з якими вам доведеться мати справу. Будьте готові до того, щоби зробити Ваш внесок як світові лідери і громадяни світу завтрашнього дня. Постарайтеся мати біль широкий кругозір та ширше бачення, що проникає поза межі України», - закликав Бан Кі-Мун.

Лекція Генерального секретаря ООН

* * * * *

Для детальнішої інформації звертайтеся, будь ласка, до Олени Садовнік за тел.: 254 00 35 або е-поштою:olena.sadovnik@un.org.ua.