З 3 по 5 вересня 2011 року в Бонні, Німеччина, відбудеться щорічна Конференція неурядових організацій, яка ініціюється Департаментом громадської інформації ООН (ДГІ). Цьогорічна Конференція покликана знайти ефективні шляхи, якими громадянське суспільство може сприяти створенню та підтримці сталого суспільства.

Тема Конференції також охоплює проблеми екологічної стійкості, «зеленого» виробництва і торгівлі, прозорого управління, активності на місцях та обмеження особистих викидів вуглецю. Конференція має на меті сприяти підготовці громадянського суспільства до Конференції ООН з питань Сталого Розвитку (Ріо+20). Організаторами виступають Департамент громадської інформації ООН, Виконавчий комітет ДГІ/НУО, уряд Німеччини, місто Бонн та Програма Волонтери ООН.

НУО запрошуються до внесення заявок щодо організації семінарів на Конференції. В рамках Конференції планується проведення 24 семінарів, 8 семінарів в день, по 90 хвилин кожен. Охочим організувати семінар потрібно заповнити та надіслати Заявку на: unworkshop2011@aol.com Заповнені заявки потрібно надіслати до понеділка, 16 травня 2011 року до 17.00 за Нью-Йоркським часом.

Семінари в рамках Конференції надають цінну можливість для НУО в неофіційній обстановці обговорити різні аспекти питань, піднятих темою Конференції в цілому, і зокрема долучитися до вирішення глобальних проблем.

Більш детальну інформацію та форму Заявки щодо організації семінару можна знайти на сайті: http://www.un.org/wcm/content/site/dpingorelations/home/events/Confinf 

Для участі в Конференції запрошуються: НУО, які є асоційованими членами Департаменту громадської інформації ООН, які мають консультативний статус при ЕКОСОР, акредитовані Програмою Волонтери ООН та урядом Німеччини.

НУО, які не мають асоційованого статусу при ДГІ або консультативного статус при ЕКОСОР, але є компетентними та бажають взяти участь у Конференції, можуть звертатися за рекомендацією для участі в Конференції до Інформаційного центру ООН в Києві за тел.: (044) 254 00 35, або е-поштою: registry@un.org.ua

 Організація Об`єднаних Націй не фінансує витрати, пов`язані з проведенням семінарів. Спонсори НУО повинні сплатити всі витрати, пов`язані з організацією семінарів, включаючи проїзд та проживання для доповідачів, переклади та/або письмові матеріали, а також візи.