AIDS_Memorial_Day12 травня 2011 року, Київ: “ІМЕНА” – Акція із розміщення меморіального полотна (квілту) у пам`ять померлих від СНІДу, організована Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ, та підтримана системою ООН з метою вшанування життів, втрачених через СНІД, та привернення уваги суспільства до епідемії ВІЛ, відбудеться 13 травня у п’ятницю, з 11.00 по 13.00 на Михайлівській площі.AIDS_Memorial_Day12 травня 2011 року, Київ: “ІМЕНА” – Акція із розміщення меморіального полотна (квілту) у пам`ять померлих від СНІДу, організована Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ, та підтримана системою ООН з метою вшанування життів, втрачених через СНІД, та привернення уваги суспільства до епідемії ВІЛ, відбудеться 13 травня у п’ятницю, з 11.00 по 13.00 на Михайлівській площі.

AIDS_Memorial_Day12 травня 2011 року, Київ: “ІМЕНА” – Акція із розміщення меморіального полотна (квілту) у пам`ять померлих від СНІДу, організована Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ, та підтримана системою ООН з метою вшанування життів, втрачених через СНІД, та привернення уваги суспільства до епідемії ВІЛ, відбудеться 13 травня у п’ятницю, з 11.00 по 13.00 на Михайлівській площі.Великий меморіальний квілт, площею близько 260 метрів квадратних, буде зібрано з невеликих частин, створених ВІЛ-позитивними людьми з усієї України. Всесвітній день пам`яті людей, які померли від СНІДу, відзначається кожну третю неділю травня.

Квілт є символом трагічних наслідків епідемії ВІЛ, яка забрала життя понад 21,000 українців. Імена тих, хто втратили своє життя через СНІД, будуть зачитані вголос, а їхня пам`ять вшанована запаленими свічками. Представники державних органів, громадянського суспільства, системи ООН, та відомі в Україні особи братимуть участь в акції.