EU-ILO1

27 травня 2011 року, Київ - Проект покликаний допомогти українським і молдавським трудовим мігрантам, був представлений 27 травня 2011 в Міністерстві соціальної політики України.

EU-ILO1

27 травня 2011 року, Київ - Проект покликаний допомогти українським і молдавським трудовим мігрантам, був представлений 27 травня 2011 в Міністерстві соціальної політики України.

EU-ILO127 травня 2011 року, Київ - Проект покликаний допомогти українським і молдавським трудовим мігрантам, був представлений 27 травня 2011 в Міністерстві соціальної політики України. . Новий спільний проект ЄС та МОП «Ефективне управління трудовою міграцією та її кваліфікаційними аспектами», покликаний допомогти українським і молдавським трудовим мігрантам, був представлений 27 травня 2011 в Міністерстві соціальної політики України. 

Засідання проходило під головуванням пана Василя Костриці, національного координатора МОП в Україні, а офіційний запуск проекту здійснила пані Лаура Гараньяні, керівник Відділу програм технічної допомоги Європейського Союзу в Україні. Вона зауважила на стійкій взаємній зацікавленості ЄС та його сусідів у співпраці з питань міграції – як на двосторонньому, так і на регіональному рівнях. Україна і Молдова – це країни, які мають регулювати процеси еміграції та імміграції для забезпечення поточної і майбутньої трудової кваліфікації та підтримки цілей розвитку. Пані Гараньяні підкреслила тристороннє партнерство, в якому експерти Міжнародної організації з міграції, Міжнародної організації праці та Світового банку об’єдналися в цьому проекті як інноваційне спільне підприємство, яке стало джерелом досягнення успіху.

Пан Василь Надрага, перший заступник міністра соціальної політики України, подякував МОП за довгострокове і плідне співробітництво, і підкреслив своєчасність проекту ЄС та МОП, оскільки країна потребує послідовної політики міграції, спрямованої на зміцнення потенціалу регулювання трудової міграції і сприяння сталому поверненню, з особливим наголосом на збільшення людського капіталу та запобігання втраті кваліфікованих кадрів.

Пан Марк Левін, директор Групи технічної підтримки з питань гідної праці МОП і Бюро МОП у Центральній та Східній Європі в Будапешті підкреслив, що тристоронній механізм є ключовим в соціальному діалозі з розробки національної або регіональної політики у сфері міграції. Від імені Генерального директора МОП, пан Левін подякував Європейській Комісії за її щедрість у наданні підтримки цьому важливому проекту. Він підкреслив, що Європейська Комісія є ключовим стратегічним партнером Міжнародного Бюро Праці, як в Європі, так і в усьому світі.

Пан Олів`є Адам, постійний Координатор системи ООН в Україні, Постійний представник ПРООН в Україні, підкреслив: "... міграція, швидше за все, може принести переваги для всіх, коли вона безпечна і відбувається регулярними каналами, тому забезпечення прав мігрантів є ключовим питанням для Глобальної групи з питань міграції, яка складається з 14 інституцій Організації Об`єднаних Націй". Пан Адам відзначив роль мобільності населення, яка знижує дисбаланс на ринку праці, сприяє обміну досвідом та ідеями і сприяє підготовці молодого покоління. Він подякував Делегації ЄС в Україні за постійну підтримку проектів та ініціатив ООН в Україні.

Після відкриття проекту відбулося перше тристороннє засідання Керівного комітету Проект. Засідання розпочалася з презентації командою МОП цілей проекту і запланованої діяльності. Членом Керівного комітету також був представлений ​​ для зауважень і схвалення Первинний звіт.

У ході обговорення члени Керівного комітету підтвердили свої зобов`язання щодо цілей проекту і висловили надію на ефективне здійснення проекту.

Пані Лаура Гараньяні, керівник Відділу програм технічної допомоги Європейського Союзу в Україні оголошує офіційне відкриття спільного проекту ЄС та МОП «Ефективне управління трудовою міграцією та її кваліфікаційними аспектами»

EU-ILO

На фото: зліва направо: пан Василь Костриця, національний координатор МОП в Україні; пані , керівник Відділу програм технічної допомоги Європейського Союзу в Україні; пан Марк Левін, директор Групи технічної підтримки з питань гідної праці МОП і Бюро МОП у Центральній та Східній Європі в Будапешті; пан Василь Надрага, перший заступник міністра соціальної політики України; пан Олів`є Адам, постійний Координатор системи ООН в Україні, Постійний представник ПРООН в Україні.

Контактна інформація

Група технічної підтримки з питань гідної праці

МОП і Бюро МОП у Центральній та Східній

Європі, Будапешт

Анна Фаркаш

Email: farkas@ilo.org

Тел.: +36-1-301 4900, Факс: +36-1-353 3683

Представництво МОП у Кишиневі 

Алла Ліпчіу

E-mail: lipciu@ilo.org

Тел.: +373 69 388 384, + 373 22 269 396  

 

Представництво МОП у Києві

Василь Костриця

Email: kostrytsya@mlsp.gov.ua

Тел.: +38 044 289 8528, +38 044 284 3887

Факс: +38 044 289 4141