23 червня 2011, Нью-Йорк - Київ - З нагоди Дня державої служби Огранізації Об`єднаних Націй Генеральний секретар ООН Бан Кі-мун закликав всіх державних службовців з усього світу продовжувати діяти в тому ж дусі і прагнути до того, щоб їх важлива робота вносила значний внесок у поліпшення життя для всіх.

Послання Генерального секретаря:

У День державної служби, який проводиться щорічно, ми вшановуємо тих, хто бере на себе відповідальність служити людству і хто сприяє високій якості роботи та інновацій у державних установах.

День державної служби буде вперше проводитися в Африці. На церемонії в Дар-ес-Саламі Організація Об`єднаних Націй віддасть належне державним службовцям з усього світу і відзначить досягнення державних установ.

Уряд, ефективне управління відіграють центральну роль у вирішенні складних проблем сучасності. Будь це зміна клімату, економічна криза, безробіття, пандемічні захворювання або викорінення бідності – на державних службовцях лежить відповідальність швидкого реагування та прийняття ефективних рішень. Досягнення узгоджених на міжнародному рівні цілей в галузі розвитку, в тому числі сформульованих в Декларації тисячоліття, також у значній мірі залежить від роботи державних службовців - їх керівництва, можливостей та інновацій у справі надання життєво важливих послуг.

Лауреати премій Організації Об`єднаних Націй за внесок у розвиток державної служби за 2011 рік втілюють у собі основні елементи благого управління: сумлінність, участь населення, повага різноманіття, гендерна рівність та ефективне управління знаннями, особливо з використанням сучасних технологій. Я високо оцінюю прихильність лауреатів своїм країнам та громадам.

Закликаю всіх державних службовців з усього світу продовжувати діяти в тому ж дусі і прагнути до того, щоб ваша важлива робота вносила значний внесок у поліпшення життя для всіх.

Детальніше:
Вікторія Андрієвська,
Координатор зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Представництва ООН в Україні
Тел. +38 044 254 0035
andrievska@un.org