В Україні однією із центральних подій святкування була церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу 7 Мільярдів, який мав привернути увагу загалу до демографічних проблем та проблем сталого розвитку.

31 жовтня населення світу досягнуло 7 мільярдів.

З нагоди Дня 7 мільярдів ООН закликала уряди вжити необхідних заходів, щоби забезпечити гідні умови життя для народонаселення світу.

Як заявив Генеральний Секретар ООН з нагоди Дня народонаселення: “У нас є достатньо їжі для кожного, однак близько мільярда людей потерпає від голоду. Ми маємо засоби, щоб подолати багато хвороб, але вони продовжують поширюватись. У нас є дар багатого природного середовища, але воно потерпає від щоденної наруги та експлуатації. Усі люди доброї волі мріють про мир, але багато де в світі тривають конфлікти і поширюється озброєння”.

В Україні однією із центральних подій святкування була церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу 7 Мільярдів, який мав привернути увагу загалу до демографічних проблем та проблем сталого розвитку.

Учасники конкурсу подали на розгляд журі фото та відео в чотирьох категоріях: “Ваш вибір”, “Зелений світ”, “Наша жива спадщина” та “Перепис населення”. Ці роботи мали проілюструвати проблеми сталого розвитку, екології та стосунків між поколіннями. Четверта категорія була присвячена перепису населення, який має відбутись в Україні в 2012 році.

Переможцями конкурсу стали:

Юрій Сухолотюк в категорії “Ваш вибір” http://reporter.korrespondent.net/videoblog/10194

Медіа-група університету “КРОК” в категорії “Зелений світ” http://reporter.korrespondent.net/reports/10535

Зоя Бургонська в категорії “Наша жива спадщина” http://reporter.korrespondent.net/reports/10425

Олексій Карасьов в категорії “Перепис населення” http://reporter.korrespondent.net/reports/10334

Володарем головного призу став Ігор Лимар із відео “Ти особливий. Подбай, щоб тебе врахували”, яке присвячене перепису населення. http://reporter.korrespondent.net/reports/10513

“Молодь знаходиться в центрі уваги Фонду Народонаселення ООН і нам дуже приємно, що всі наші переможці представляють молоде покоління. Саме вони можуть якнайкраще передати головні меседжі Фонду своїм одноліткам”, - сказала Нузхат Ехсан, Директор Фонду Народонаселення ООН в Україні, Болгарії та Боснії і Герцеговині.

Роботи, представлені на конкурс в категорії “Перепис населення”, відзначила також заступник директора Державної служби статистики України Наталія Власенко. “Ми сподіваємося залучити авторів цих відео до розробки інформаційної кампанії, присвяченої перепису насеелння”, - сказала Наталія Власенко.

Спілкуючись із журналістами, Нузхат Ехсан відповіа на питання щодо того, хто став семимільярдним жителем Землі.

“Народження семимільярдного немовляти – це символічна подія, яка повинна привернути увагу урядів до демографічних та соціальних проблем, які стоять перед їх країнами. Тому ООН заохочує уряди обрати символічну семимільярдну дитину в кожній країні”, - сказала пані Ехсан.

На фото: Володар головного призу Ігор Лимар

Більше фотографій