Київ, 1 лютого 2012 року. – Світовий банк оголошує про призначення пана Чімяо Фана (Mr. Qimiao Fan) Директором в Україні, Білорусі та Молдові.

На цій посаді пан Фан здійснюватиме нагляд за програмою Банку у трьох згаданих країнах і очолить команду фахівців Банку, зосереджуючись на якості, ефективності та досягненні конкретних результатів. Пан Фан розвиватиме стратегічний діалог з урядовими та іншими партнерами, а також представниками громадянського  суспільства.

Громадянин Китаю, пан Фан прийшов до Світового банку в 1991 році молодим спеціалістом. Згодом він працював економістом і старшим економістом в Росії і країнах СНД. Пан Фан пішов з Банку в січні 1998 року на роботу в приватному секторі, де обіймав різні керівні посади в Китаї до вересня 2002 року. Після повернення до Банку пан Фан очолив Програму поліпшення інвестиційного клімату в Інституті Світового банку. Його останнім призначенням була посада голови Представництва Світового банку в Камбоджі.

До приходу у Світовий банк пан Фан працював науковим співробітником з питань  економіки країн, що розвиваються і країн на етапі переходу до ринку в Лондонській школі економіки та з питань стратегічних досліджень в Інституті фінансів і економіки Цзянсі (Китай).

Пан Чімяо Фан має вчений ступінь д-ра філософії в галузі економіки Бірмінгемського Університету (Великобританія), ступінь бакалавра в галузі економіки Інституту фінансів і економіки Цзянсі (Китай). Він широко публікувався з тематики міжнародної економіки, інвестиційного клімату та проблем економіки в умовах переходу до ринку.

Призначення пана Фана набирає чинності 1 лютого 2012 року.

Пан Мартін Райзер перебував на посаді Директора Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові з 7 липня 2008 року. В січні 2012 року пан Райзер був призначений Директором Світового банку в Туреччині.