Управління з питань роззброєння ООН анонсувало дитячий конкурс освітнього характеру "Мистецтво заради миру", присвячений роззброєнню. Конкурсні роботи приймаються до 30 квітня. Конкурсантам пропонується подивитися в онлайні коротке відео, потім уявити світ, вільний від зброї. Спираючись на свої особисті ідеї, молодим людям потрібно намалювати свою оригінальну творчу роботу і завантажити її на сайті конкурсу.

Управління з питань роззброєння ООН анонсувало дитячий конкурс освітнього характеру "Мистецтво заради миру", присвячений роззброєнню. Конкурсні роботи приймаються до 30 квітня 2012 року. Конкурсантам пропонується подивитися в онлайні коротке відео, потім уявити світ, вільний від зброї. Спираючись на свої особисті ідеї, молодим людям потрібно намалювати оригінальну творчу роботу і завантажити її на сайті конкурсу.

Дітям віком від 5 до 17 років пропонується проявити свій творчий талант і, базуючись на своїй уяві, зобразити за допомогою олівців, ручок, масляних, акварельних або акрилових фарб світ, вільний від зброї, війн, страху. Фотографії і роботи, створені за допомогою комп`ютеру, не будуть прийматися до уваги.

Всі роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями: креативність, композиція, тема і техніка.

Коли робота готова, потрібно завантажити її фото або відскановану копію на сторінку заявок на сайті http://www.unartforpeace.org/enter

Роботу буде представлено на веб-сайті конкурсу. Таким чином конкурсант зможе поділитися своєю мрією про мир з друзями, сім`єю і цілим світом.

З моменту, коли роботу розміщено на сайті, друзі і сім`я конкурсанта зможуть перепостити її зі сторінки конкурсу в соціальній мережі Facebook.

Всі відео, правила і форма для завантаження можна знайти на сайті www.unartforpeace.org

В кожній віковій категорії (5-8 років, 9-12 років, 13-17 років) буде визначено 4 переможця. Імена всіх переможців будуть оголошені до кінця травня 2012 року. Переможці у вікових категоріях 5-8 років і 9-12 років отримають в якості подарунків чудові набори для малювання. У віковій категорії 13-17 років переможці отримають грошові призи у розмірі $500 за перше місце, $300 за друге місце, $200 за друге місце і $100 за четверте місце.

Кожен переможець буде нагороджений сертифікатом від Організації Об`єднаних Націй, а його роботу буде репродуковано в календарі ООН.