Організація Об’єднаних Націй спільно з Радою Міністрів скандинавських країн проводить конкурс реклами «Майбутнє, якого ми хочемо - Крапля за краплею» в рамках глобальної кампанії, присвяченої майбутній Конференції ООН із сталого розвитку (Ріо+20). Конкурс розпочався 10 грудня, у Міжнародний день захисту прав людини, а закінчиться 28 лютого 2012 року.

Конкурс закликає професійних та непрофесійних дизайнерів у 48 країнах Європи створити макети соціальної реклами для друкованих ЗМІ, яке б інформувало та заохочувало жителів Європи знаходити екологічні шляхи вирішення проблеми раціонального використання водних ресурсів зараз, та їх збереження для майбутніх поколінь.

«Майбутнє, якого ми хочемо – Крапля за краплею» організовує Інформаційним Центром ООН у Східній Європі разом із Представництвом Програми ООН з довкілля у Брюсселі, спираючись на досвід успішних європейських конкурсів реклами на тему бідності у світі та насилля проти жінок.

Керівник екологічної програми ООН (UNEP) Ахім Штайнер заявив, що залучення широкої підтримки через кампанію «Крапля до краплі» може суттєво допомогти в ході підготовки до Конференції Ріо+20, запланованої на 20-22 червня 2012 року.

Рада Міністрів скандинавських країн виступить спонсором Першого призу конкурсу у розмірі 5 000 євро. Також будуть вручені призи у номінації для молоді та за результатами відкритого голосування. Головного переможця обере компетентне журі у складі:

пана Жака Сегуела, віце-президент глобальної групи компаній із надання комунікаційних та рекламних послуг «Havas»,

пані Катаріни де Альбукерк, спеціального кореспондента із права людини на чисту питну воду та санітарні умови,

пані Конні Хедегаард, комісара ЄС із питань клімату,

пана Омара Вулпінарі, голови відділу візуальних комунікацій дослідницького центру «Фабрика», що входить до складу «Benetton Group»,

пана Джона Відала, редактора розділу «Навколишнє середовище» газети «The Guardian»,

пана Фера Перкера, турецького дизайнера графіки,

та пана Йенса Ассура. відомого шведського фотографа.

Переможців у відкритому голосуванні буде оголошено 22 березня, у Міжнародний день води, лауреата молодіжного призу буде обрано 11 квітня, а головного переможця – 5 червня 2012 року, у Міжнародний день захисту довкілля.

Читайте про умови конкурсу на сайті: www.dropbydrop.eu.

Спонсорами виступили:

Рада Міністрів Скандинавських країн, до якої входять представники урядів 5 країн: Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії та Швеції, а також Аландських островів, островів Фаро та Гренландії,

Фундація «Ми-вода», яка пропагує нову культуру використання водних ресурсів,

Управління Верховного Уповноваженого ООН з прав людини,

«Фабрика», комунікаційний дослідницький центр групи компаній «Benetton» (Тревіно, Італія).

Контакти для отримання додаткової інформації:

snaevarr@unric.org

Árni Snævarr

Information Officer for the Nordic Countries 

UNRIC, Rue de la Loi 155, 1040 Brussels

Tel: +32 2 788 84 67

Mob: +32 4 97458088

Fax: +32 2 788 8485