22 березня 2012 року – Представництво Організації Об’єднаних Націй анонсує початок конкурсу дописів у блоги на тему «Сталий розвиток: майбутнє, якого ми хочемо». Конкурс ініційовано Представництвом ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України та підтримки веб-порталу Korrespondent.net, компанії PocketBook і співачки ALyosha.

22 березня 2012 року – Представництво Організації Об’єднаних Націй анонсує початок конкурсу дописів у блоги на тему «Сталий розвиток: майбутнє, якого ми хочемо». Конкурс ініційовано Представництвом ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України та підтримки веб-порталу Korrespondent.net, компанії "ПокетБук Україна" і співачки ALyosha.

Конкурс розпочинається напередодні однієї з наймасштабніших міжнародних подій десятиріччя - конференції ООН зі сталого розвитку "Ріо+20", під час якої світові лідери спільно розроблятимуть концепцію подальших дій, які дозволили б подолати бідність у світі, сприяти встановленню соціальної справедливості й належному захисту навколишнього середовища.

Учасників конкурсу «Сталий розвиток: майбутнє, якого ми хочемо» запрошено розглянути питання, які обговорюватимуться під час "Ріо+20" та замислитись про їх важливість для України, після чого висловити свої ідеї та сподівання щодо того, яким вони хотіли би бачити майбутнє країни через 20 років.

Оскільки концепція сталого розвитку є широкою та включає компоненти економічного, екологічного та соціального розвитку, учасникам пропонуються декілька основних тем:

 • "Моя Україна+20. Сталий розвиток в Україні"
 • "Моє місто +20. Сталий розвиток твого міста"
 • "Відповідальне споживання"
 • "Викорінення бідності і сталий розвиток"
 • "Освіта як рушійна сила сталого розвитку"

Допис у блозі може бути розміром у 1500-2000 слів, матеріал має бути оригінальним та неопублікованим раніше. За бажанням до блогу можна додавати свої фото і відеоматеріали, що краще розкриють обрану тему.

Остання дата подання робіт – 1 червня. Церемонія нагородження відбудеться 15 червня.

Переможці конкурсу отримають призи від спонсора – компанії "ПокетБук Україна":

 • 1 місце – електронний рідер Pocketbook Basic 611 і фірмова обкладинка до пристрою;
 • 2 місце – електронний рідер Pocketbook Basic 611 і флеш-драйв на 4 Gb;
 • 3 місце – електронний рідер Pocketbook Basic 611.

Компанія "ПокетБук Україна" також надасть один заохочувальний приз – Pocketbook Basic 611 – автору найкращого блога, написаного на тему "Освіта як рушійна сила сталого розвитку".

Також всі переможці, які посядуть 1, 2, 3 місця, отримають по 2 квитки на концерт ALyosha, представниці від України на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2010".

Роботи оцінюватимуть члени журі, до складу якого увійдуть фахівці з питань сталого розвитку, журналісти та освітяни. Оцінюватимуться роботи за наступними критеріями:

 • значення теми допису в блог для сталого способу життя;
 • інноваційний підхід в розкритті теми;
 • ретельність і точність у викладенні проблеми;
 • якість, ясність і стислість вираження думки;
 • проведення власного дослідження.

Для реєстрації і завантаження своєї роботи, будь ласка, перейдіть за посиланням korrespondent.net.

До участі в конкурсі запрошуються усі бажаючі, досвід ведення особистого блога не є обов’язковим.

***

Інформаційна довідка:

Конференція ООН зі сталого розвитку «Ріо+20» відбудеться на найвищому рівні у Ріо-де-Жанейро в Бразилії в червні 2012 року, через 20 років після історичного Саміту Землі. В рамках конференції світові лідери, представники міждержавних та неурядових організацій, науковці, представники бізнесу та інших груп підбиватимуть підсумки міжнародних зусиль у напрямку сталого розвитку людства, а також спільно вироблятимуть концепцію подальших дій, які дозволили б скоротити бідність у світі, сприяти утвердженню соціальної справедливості і належному захисту навколишнього середовища з урахуванням стрімкого зростання чисельності населення планети, а також системних криз з якими зіштовхується людство (екологічної, економічної, продовольчої тощо).

Система ООН в Україні підтримує національні пріоритети розвитку країни в партнерстві з державними установами та міжнародними організаціями, що надають допомогу в галузі розвитку на національному та місцевому рівнях. Ми надаємо допомогу в досягненні сталого економічного зростання, належного врядування, верховенства права, поваги до прав людини та інших міжнародних стандартів для сприяння добробуту народу України. Основні напрями співпраці між урядом України та Організацією Об`єднаних Націй були визначені у Рамковій програмі партнерства Уряду України – ООН на 2012-2016, яка була підписана у березні 2011 року. В Україні систему Організації Об’єднаних Націй представляють 13 фондів, програм та агенцій ООН, в яких працюють більше 800 співробітників, включаючи три Бреттон-вудські установи.

korrespondent.net – інформаційно-новинний інтернет-ресурс №1 в Україні. Українська мережа новин korrespondent.net пропонує своїм відвідувачам незалежну і оперативну інформацію про найважливіші події в Україні і в світі, а також новини бізнесу і економіки, здоров`я і спорту, науки і шоу-бізнесу. Сайт має російськомовну і українськомовну версії, які оновлюються цілодобово і без вихідних. Стартував проект у вересні 2000 року. Середньомісячна аудиторія складає більше 1 100 000 користувачів.

PocketBook International S.A. — міжнародна компанія-розробник і виробник багатофункціональних електронних пристроїв для читання, заснованих на технології електронного паперу (E Ink), а також мультимедійних рідерів під торговою маркою PocketBook і фірмових аксесуарів до них. Центральний офіс розташований в місті Лугано, Швейцарія. Станом на 2012 рік загальна кількість проданих пристроїв PocketBook у світі складає більше 500 тис. штук. Рідери компанії представлені в більш ніж 24 країнах світу: на ринках СНД, Європи, країн Північної Америки, Близкього Сходу і Азії.