23 квітня 2012 - Представництво Організації Об’єднаних Націй анонсує початок конкурсу відео робіт на тему «Дорога у майбутнє». Конкурс ініційовано Представництвом ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України та підтримки соціальної телевізійної мережі SAY.TV і Київського міжнародного кінофестивалю (КМКФ).

23 квітня 2012 - Представництво Організації Об’єднаних Націй анонсує початок конкурсу відео робіт на тему «Дорога у майбутнє». Конкурс ініційовано Представництвом ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України та підтримки соціальної телевізійної мережі SAY.TV і Київського міжнародного кінофестивалю (КМКФ).

Конкурс розпочинається напередодні однієї з наймасштабніших міжнародних подій десятиріччя - конференції ООН зі сталого розвитку "Ріо+20", під час якої світові лідери спільно розроблятимуть концепцію подальших дій, які дозволили б подолати бідність у світі, сприяти встановленню соціальної справедливості й належному захисту навколишнього середовища.

Мета конкурсу – привернути увагу молодих людей до концепції сталого розвитку (включаючи екологічний, економічний та соціальний компоненти) і виявити практичні приклади застосування цієї концепції. Зокрема, у своїх відео роботах учасникам пропонується показати окремі приклади сталого розвитку міст, підприємств, туризму, а також розумного споживання і багато іншого, що допоможе покращити життя в Україні.

Учасникам пропонуються декілька основних тем-номінацій:

  • "Моє місто +20»
  • "Відповідальне споживання"
  • "Екологічний туризм"
  • "Зелена економіка"
  • "Освіта як рушійна сила сталого розвитку"

До участі в конкурсі запрошуються всі громадяни України незалежно від досвіду створення відео/мультимедіа, які створили відео роботу-декілька робіт довжиною не більше 5-ти хвилин згідно з вищезазначеним переліком номінацій.

Рекомендації щодо створення короткометражних відео робіт Голови Національної спілки кінематографістів пана Сергія Тримбача можна прослухати тут.

До складу Журі увійшли експерти Організації Об’єднаних Націй, представники Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України, відомі діячі кіноіндустрії і представники SAY.TV. З повним складом Журі можна ознайомитися тут.

Роботи приймаються з 23 квітня до 10 вересня 2012 року включно. Церемонія нагородження відбудеться під час урочистого відкриття фестивалю в приміщенні НПМ Україна у вересні. Призи надано компанією...

Переможці будуть оголошені у п’яти номінаціях, згідно рішення Журі. Одного переможця визначать   зареєстровані користувачі телевізійної соціальної мережі SAY.TV. Роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:

  • 50 % - ідея ролика і можливість її реалізації;
  • 30 % - творча складова (наявність оригінальних концепцій, ідей, стиль викладення);
  • 20 % - технічні показники (якість зображення, звук).

Для реєстрації і завантаження своєї роботи, будь ласка, перейдіть за посиланням SAY.TV.

Перед тим, як зареєструватися і завантажити свою роботу, відвідайте сторінку конкурсу.

 ***

Довідка про партнерів конкурсу:

Система ООН в Україні підтримує національні пріоритети розвитку країни в партнерстві з державними установами та міжнародними організаціями, що надають допомогу в галузі розвитку на національному та місцевому рівнях. Ми надаємо допомогу в досягненні сталого економічного зростання, належного врядування, верховенства права, поваги до прав людини та інших міжнародних стандартів для сприяння добробуту народу України. Основні напрями співпраці між урядом України та Організацією Об`єднаних Націй були визначені у Рамковій програмі партнерства Уряду України – ООН на 2012-2016, яка була підписана у березні 2011 року. В Україні систему Організації Об’єднаних Націй представляють 13 фондів, програм та агенцій ООН, в яких працюють більше 800 співробітників, включаючи три Бреттон-вудські установи.

Міністерство освіти та науки, молоді та спорту (МОНмолодьспорт України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України. МОНмолодьспорт України входить до системи органів виконавчої влади і є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти і науки, інновацій та інформатизації, інтелектуальної власності, молоді, фізичної культури та спорту.

SAY.TV – це перша телевізійна соціальна мережа, яка об’єднує потенціал творчих та мислячих людей та можливості традиційних медіа, в тому числі телебачення. SAY.TV дає можливість прогресивним молодим людям заявити про себе світу. SAY.TV пропонує сучасні відео сервіси для інтерактивного спілкування – відеокоментарі, відеопошта, відеоблоги.

Київський міжнародний кінофестиваль (КМКФ) - це щорічний мистецький форум, який збирає багатьох діячів кіноіндустрії з усього світу. Серед них всесвітньо відомі актори, режисери, продюсери та представники провідних кінокомпаній. Під час кінофестивалю низка країн світу - Україна, Росія, Великобританія, Франція, Німеччина, США - представлять сучасне мистецтво своєї країні, а саме кіно, музику, фотовиставки, виставки картин та скульптур. Цього року кінофестиваль буде проведено в приміщенні Палацу Україна. Фестивальні заходи пройдуть також під відкритим небом.