3 червня 2012 року - Представництво Організації Об’єднаних Націй та Програми розвитку ООН в Україні (UNDP) та Програма малих грантів Глобального екологічного фонду (GEF) в Україні 3 червня 2012 року проведуть пішохідний квест, присвячений темі “Сталий розвиток: Уявіть собі майбутнє, якого ви прагнете”.

Представництво Організації Об’єднаних Націй та Програми розвитку ООН в Україні (UNDP) та Програма малих грантів Глобального екологічного фонду (GEF) в Україні 3 червня 2012 року провели пішохідний квест, присвячений темі “Сталий розвиток: Уявіть собі майбутнє, якого ви прагнете”.

Квест було ініційовано в рамках глобальної інформаційної кампанії, що має на меті привернути увагу світової громадськості до концепції сталого розвитку та її завдань напередодні Конференції ООН зі сталого розвитку («Ріо+20»), яка проходитиме в Ріо-де-Жанейро з 20 по 22 червня 2012 року.

67 учасників квесту протягом дня вирішили усі загадки, ребуси та головоломки щодо сталого розвитку й дізнались більше про важливі завдання на глобальному порядку денному, глобальні цілі по охороні навколишнього середовища, розвитку інфраструктури міст, екологізації економіки та суспільної відповідальності через зрозумілі щоденно вживані поняття.

Квест було приурочено до Всесвітнього дня навколишнього середовища, що відзначається щороку 5 червня. Щорічне проведення Всесвітнього дня навколишнього середовища стимулює підвищення уваги до навколишнього середовища та посилює політичний інтерес та громадську свідомість.

Подія пройшла за співпраці з компанією Footquest, що має понад 5 років досвіду в організації пішохідних міських квестів.

Призи переможцям надали компанії, що входять до мережі Глобального договору ООН, зокрема національна акціонерна страхова компанія «Оранта» та компанія Coca-Cola.

Фотозвіт можна переглянути за посиланням: http://www.flickr.com/photos/unukraine/sets/72157630055860944/