8 червня 2012 - За самою своєю природою, суть спорту – це залучати людей. Мова йде про інтеграцію та згуртування громадян. Спорт виступає за людські цінності, такі як повага до суперника, прийняття обов`язкових правил, робота в команді і справедливість, які є загальними принципами, які також містяться і в СтатутіОрганізації Об`єднаних Націй.

З 8 червня по 1 липня 2012 року в Польщі та Україні буде проходити Чемпіонат Європи з футболу. Він збере 16 національних команд Європи, які пройшли відбіркові тури, щоб потрапити на цей чемпіонат.

Така гучна спортивна подія надає можливість залучати, мобілізувати і надихати багатьох людей. За самою своєю природою, суть спорту – це залучати людей. Мова йде про інтеграцію та згуртування громадян. Спорт виступає за людські цінності, такі як повага до суперника, прийняття обов`язкових правил, робота в команді і справедливість, які є загальними принципами, які також містяться і в СтатутіОрганізації Об`єднаних Націй.

Органи системи ООН будуть використовувати цю унікальну можливість для просування своїх цілей в обох країнах, через широкий спектр інформаційних заходів і звертатися до ряду важливих питань: права людини (гендерної рівності, прав дітей та ін), охорони здоров`я (ВІЛ / СНІД, здорового способу життя і т.д.), охорони навколишнього середовища (утилізація відходів, енергоефективність, транспорт тощо), розвитку дітей та молоді, торгівлі людьми тощо.

До агенцій та інституцій ООН, які займаються цими питаннями, відносяться: Програма розвитку ООН (ПРООН), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ), Міжнародна організація з міграції (МОМ), Об`єднана програми ООН по ВІЛ / СНІДу (ЮНЕЙДС) і фонд ООН у галузі народонаселення (ЮНФПА).

На фото: Відомий український футболіст Андрій Шевченко взяв участь в інформаційній кампанії "Червона картка"