24 липня 2012 року - Журі оголосило переможців конкурсу «Сталий розвиток: майбутнє, якого ми хочемо», який було ініційовано Представництвом ООН в Україні за сприяння Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України та підтримки веб-порталу Korrespondent.net, компанії "ПокетБук Україна" і співачки ALyosha.

За результатами роботи журі, переможцями конкурсу визнано:

 

Всі переможці (1, 2, 3 місця) матимуть можливість відвідати концерт співачки ALyosha, представниці від України на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2010".

Члени журі також прийняли рішення відзначити роботи наступних авторів заохочувальними призами та грамотами:

«Ми вдячні всім учасникам конкурсу за те, що вони знайшли час, щоби ознайомитись з ідеєю сталого розвитку, - звернулась до учасників Вікторія Андрієвська, координатор зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Представництва ООН в Україні. - Представництво Організації Об’єднаних Націй в Україні продовжить поширення знань щодо сталого розвитку, адже саме згідно цієї концепції відбуватиметься подальший розвиток світової спільноти, як було визначено лідерами країн під час конференції ООН «Ріо+20» в червні цього року».

В рамках конкурсу усім бажаючим пропонувалося розглянути проблеми, які обговорювалися під час Конференції ООН зі сталого розвитку «Ріо+20». Конференція відбулася в червні цього року в Ріо-де-Жанейро. Учасники мали змогу висловити свої ідеї та сподівання щодо того, яким вони хотіли би бачити майбутнє країни через 20 років, а також запропонувати особисті оригінальні рішення для забезпечення сталого розвитку регіону, в якому вони проживають.

За правилами конкурсу, обсяг конкурсної роботи мав бути 1500-2000 слів, поданий матеріал – оригінальним та неопублікованим раніше.

Роботи оцінювали члени журі:

 • Людмила Мусіна, координатор співпраці з ЮНІДО, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
 • Сергій Волков, старший програмний менеджер Програми розвитку ООН в Україні
 • Андрій Божков, начальник управління міжнародного співробітництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
 • Наталія Ситнікова, менеджер проекту "Прискорення прогресу на шляху досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття в Україні", Програма розвитку ООН в Україні
 • Ігор Слісаренко, журналіст, доцент, кандидат філологічних наук
 • Галина Посенко, менеджер по роботі з партнерами журналу інтернет-видання "Кореспондент"
 • Вікторія Андрієвська, координатор зі зв`язків з громадськістю та ЗМІ Представництва ООН в Україні

Члени журі оцінювали подані роботи за наступними критеріями:

 

 • значення теми допису в блог для сталого способу життя;
 • інноваційний підхід в розкритті теми;
 • ретельність і точність у викладенні проблеми;
 • якість, ясність і стислість вираження думки;
 • проведення власного дослідження.

 

Інформаційна довідка:

 

Система ООН в Україні підтримує національні пріоритети розвитку країни в партнерстві з державними установами та міжнародними організаціями, що надають допомогу в галузі розвитку на національному та місцевому рівнях. Ми надаємо допомогу в досягненні сталого економічного зростання, належного врядування, верховенства права, поваги до прав людини та інших міжнародних стандартів для сприяння добробуту народу України. Основні напрями співпраці між урядом України та Організацією Об`єднаних Націй були визначені у Рамковій програмі партнерства Уряду України – ООН на 2012-2016, яка була підписана у березні 2011 року. В Україні систему Організації Об’єднаних Націй представляють 13 фондів, програм та агенцій ООН, в яких працюють більше 800 співробітників, включаючи три Бреттон-вудські установи.

 

korrespondent.net – інформаційно-новинний інтернет-ресурс №1 в Україні. Українська мережа новин korrespondent.net пропонує своїм відвідувачам незалежну і оперативну інформацію про найважливіші події в Україні і в світі, а також новини бізнесу і економіки, здоров`я і спорту, науки і шоу-бізнесу. Сайт має російськомовну і українськомовну версії, які оновлюються цілодобово і без вихідних. Стартував проект у вересні 2000 року. Середньомісячна аудиторія складає більше 1 100 000 користувачів.

 

PocketBook International S.A. — міжнародна компанія-розробник і виробник багатофункціональних електронних пристроїв для читання, заснованих на технології електронного паперу (E Ink), а також мультимедійних рідерів під торговою маркою PocketBook і фірмових аксесуарів до них. Центральний офіс розташований в місті Лугано, Швейцарія. Рідери компанії представлені в більш ніж 24 країнах світу: на ринках СНД, Європи, країн Північної Америки, Близкього Сходу і Азії.