4 вересня 2012 року - Глобальні показники безробіття серед молоді будуть ще більше погіршуватися в міру поширення негативних наслідків кризи в єврозоні на країни з ринковою економікою. Про це йдеться в новій доповіді Міжнародної організації праці (МОП) «Огляд глобальної зайнятості: похмурі перспективи на ринку праці для молоді».

4 вересня 2012 року - Глобальні показники безробіття серед молоді будуть ще більше погіршуватися в міру поширення негативних наслідків кризи в єврозоні на країни з ринковою економікою. Про це йдеться в новій доповіді Міжнародної організації праці (МОП) «Огляд глобальної зайнятості: похмурі перспективи на ринку праці для молоді».

«Як це не парадоксально, показники безробіття серед молоді будуть скорочуватися в найближчі роки лише в розвинених країнах, але це відбудеться слідом за найбільшим з моменту початку кризи збільшенням безробіття серед молоді у всіх інших регіонах», - заявив представник МОП Еккехард Ернст.

Згідно з новими даними, безробіття серед молоді в промислово розвинених країнах буде поступово знижуватися - з 17,5 відс. в поточному році до 15,6 відс. в 2017 р. Це як і раніше набагато вище, ніж 12,5 відс. безробітних серед молоді у 2007 р., до початку кризи.

Зниження на 2 відсотків безробіття серед молоді в промислово розвинених країнах не буде супроводжуватися аналогічним покращенням на ринку праці в глобальному масштабі. Рівень глобального молодіжного безробіття досягне 12,9 відс. до 2017 р., а це на 0,2 відс. вище прогнозу на 2012 р. В Центральній та Південно-Східній Європі в 2012 р. рівень безробіття серед молоді складе 16,9 відс., а в 2017 р. - 17 відс.

У Північній Африці і на Близькому Сході показники безробіття серед молоді будуть залишатися на рівні вище 25 відсотків протягом найближчих років. У цих регіонах безробіття може охопити надалі ще більше число молодих людей.

Більше інформації на порталі: www.ilo.ua