7 вересня 2012 року - ЮНЕЙДС відкрила для відвідувачів свій новий портал, мета якого – інформувати щодо новин та подій, пов’язаних з боротьбою з поширенням ВІЛ/СНІД в Україні.

7 вересня 2012 року ЮНЕЙДС відкрив для відвідувачів свій новий портал, мета якого – інформувати щодо новин та подій, пов’язаних з боротьбою з поширенням ВІЛ/СНІД в Україні.

ЮНЕЙДС, Об’єднана Програма ООН з ВІЛ/СНІДу, є інноваційним партнерством, що очолює світовий рух у досягненні Універсального Доступу до профілактики, лікування, догляду та підтримки у зв’язку з ВІЛ. Вона здійснює адвокаційну діяльність задля швидких, комплексних та скоординованих заходів з протидії епідемії ВІЛ з метою досягнення глобального бачення – Нуль нових ВІЛ-інфекцій, Нуль Дискримінації, Нуль смертей, пов’язаних зі СНІД.

Веб-сайт містить найостанніші епідеміологічні дані про ВІЛ-інфекцію, інформацію щодо правових, інституційних та програмних аспектів пов’язаних з ВІЛ/СНІД, відомості про спільну діяльність інституцій ООН щодо боротьби з ВІЛ в Україні.  

Тут Ви зможете знайти публікації та звіти щодо ВІЛ і Україні та світі, відомості про передовий досвід у боротьбі з поширенням інфекції ВІЛ та іншу актуальну та корисну інформацію.

Запрошуємо відвідати новий портал! http://www.unaids.org.ua/