Фонд Демократії Організації Об’єднаних Націй запрошує громадські організації подавати заявки на фінансування для проектів, спрямованих на розвиток та підтримку демократії. Пропозиції проектів можуть бути подані в режимі он-лайн у період з 15 листопада 2012 року до 31 грудня 2012 року.


Фонд Демократії Організації Об’єднаних Націй запрошує громадські організації подавати заявки на фінансування для проектів, спрямованих на розвиток та підтримку демократії. Пропозиції проектів можуть бути подані в режимі он-лайн у період з 15 листопада 2012 року до 31 грудня 2012 року на веб-сторінці http://www.un.org/democracyfund/

Рекомендації щодо подачі документів, питання і відповіді та досвід минулих етапів Ви можете знайти на веб-сторінці http://www.un.org/democracyfund/Applicants/applicants_index.html. Заявникам, що планують подавати документи, рекомендується відвідати цю сторінку якнайшвидше для ознайомлення з вимогами на фінансування.

Прийматимуться документи лише шляхом їх подачі в режимі он-лайн англійською або французькою мовами.

ФДООН підтримує проекти, що спрямовані на зміцнення голосу громадянського суспільства, утвердженню прав людини, та заохочує до участі в усіх групах демократичних процесів. Значна частина фінансування ФДООН спрямовується до місцевих громадських організацій – як перехідного етапу, так і етапу утвердження демократизації. Таким чином, ФДООН відіграє додаткове та особливе значення у здійсненні ООН більш традиційної роботи – роботи з Урядами – у зміцненні демократичного управління у всьому світі.

Це Сьомий Етап Фінансування розпочатого ФДООН, який забезпечує проект грантом у розмірі до 400 000 дол. США. За період реалізації п’яти Етапів Фінансування ФДООН підтримав більш, ніж 400 проектів, в більш, ніж 100 країнах, загальною сумою майже 400 млн. дол. США. Заявки відбиратимуться на основі надзвичайно ретельного конкурсного відбору, з менш ніж 2 % всіх заявників, які отримають схвальні відповіді про фінансування. Проекти є дворічними та охоплюють одну чи більше основних сфер:

  • Розвиток суспільства
  • Верховенство права та права людини
  • Методи демократизації
  • Жінки
  • Молодь
  • Засоби масової інформації

Для детальної інформації http://www.un.org/democracyfund/