КИЇВ, 24 листопада 2012 – ЮНІСЕФ в Україні святкує свій день народження разом з дітьми на кіностудії.

КИЇВ, 24 листопада 2012 – Сьогодні ЮНІСЕФ в Україні святкує свій 15-річний ювілей на кіностудії FILM.UA з нашими найціннішими гостями – дітьми. Більше 200 дітей завітали на свято, в тому числі діти-інваліди, діти з кардіологічного центру, діти-біженці, діти з родин, яких торкнулась проблема ВІЛ, безпритульні діти, київські школярі та зіркові батьки з дітьми. На святі діти долучились до магії кіномистецтва та дізнались, як робиться справжнє кіно під час екскурсії по кіностудії. Маленькі гості отримали подарунки від улюблених мультгероїв Маші і Ведмідя та телеканалу «Інтер». І як на справжньому дні народжені, всіх пригощали святковим пирогом від ЮНІСЕФ.

«Я щаслива, що сьогодні ми святкуємо наш 15-й день народження разом з дітьми. ЮНІСЕФ залишається вірним своїм зобов’язанням піклуватися про дітей та захищати їх права. І це свято – гарний привід нагадати, що всі діти різні, але кожному з них однаково потрібна любов, турбота та увага», - зазначила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо. «Для ЮНІСЕФ та мене особисто, дитячі посмішки – це найкращий подарунок на наш день народження», - додала вона.

">новий соціальний ролик про діяльність ЮНІСЕФ. Відома українська співачка Гайтана написала музику та озвучила цей ролик. Завдяки медіа-підтримці телеканалу «Інтер», українська прем’єра відео відбулась в ефірі ранкової програми «Інтер-ранок» у тиждень захисту прав дітей, що святкується у листопаді в багатьох країнах.

«У світі ЮНІСЕФ співпрацює з найвідомішими кіностудіями, наприклад з Walt Disney. Ми раді, що в Україні FILM.UA стала першою кіностудією – партнером ЮНІСЕФ і створила для них соціальний ролик. Я сподіваюсь, що дітям наше відео сподобалось, тому що їх щира оцінка для нас є найважливішою», - сказав директор FILM.UA Group Сергій Созановський.

Багато зіркових українців є також відповідальними батьками. На свято ЮНІСЕФ завітали Ганна Гомонай з донькою Марічкою, Анастасія Даугле та Володимир Андрієвський, а також Влад Фісун з донькою Євою та Даря Волга з сином Антоном. Зіркові батьки долучилися до іменинних розваг і разом з усіма дітьми показали приклад небайдужість та турботи про дітей з уразливих груп.

Голова правління «Інтер Медіа Груп» Ярослав Порохняк зазначив: «Ми раді привітати з почесним ювілеєм ЮНІСЕФ в Україні, адже підтримуємо формування сімейних цінностей у нашому соціумі та усвідомлюємо важливу місію фонду – захист інтересів та прав наших маленьких співгромадян. «Інтер» - це традиційно сімейний телеканал, орієнтований на глядачів різного віку. Увага маленьких глядачів є дуже важливою для нас, тому ми раді, що велику зацікавленість цієї аудиторії викликають анімаційні серіали «Маша и Медведь», «Вінкс», проект «Школа доктора Комаровського» тощо. Радість та задоволення дітей - найвища цінність з усіх, про це я можу сказати впевнено, зважаючи на власний досвід багатодітного тата».

ЮНІСЕФ вдячний компанії SAP за підтримку в організації свята, а її волонтерам - за відданість дітям та допомогу під час екскурсій та майстер-класів з малюнку та фотографії.

# # #

Додаткова інформація:

У світі — понад 2 мільярди дітей, 8 мільйонів з яких живуть в Україні. Кожен з них народжується з правами.

Кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеної від жорстокого поводження.

Ці та інші права дітей передбачені Конвенцією ООН про права дитини, яку Україна ратифікувала у 1991 році. Дізнайся більше про свої права: http://uni.cf/JWQNzi.

влаштовуємо 24 листопада. Діти дізнаються, як робиться справжнє кіно. А також буде справжній іменинний торт!
Квиточки дістануться першим 5-м друзям, які привітають в коментарях ЮНІСЕФ Україна з 15-річним ювілеєм!

Про ЮНІСЕФ:

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту та підтримки дітей починаючи з раннього віку та до юності. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво ЮНІСЕФ в Україні було відкрито у 1997 році.

Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter та Facebook

Про FILM.UA Group:

FILM.UA Group - одна з найбільших на пострадянському просторі вертикально-інтегрованих груп компаній, що займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією та доставкою аудіовізуального контенту.

На сьогоднішній день в структурі FILM.UA Group - більше 20 компаній, діяльність яких забезпечує можливість як повного циклу роботи з аудіовізуальним контентом, так і якісну обробку окремих його етапів. Відмінною особливістю FILM.UA Group є наявність в групі всіх основних напрямків діяльності в рамках світових стандартів кінопроцесу, зібраних компактно на одній території, що дає можливість комплексного підходу до реалізації найсміливіших ідей та амбіційних проектів.

FILM.UA Group виробляє різний аудіо-візуальний контент: починаючи безпосередньо від розробки сценаріїв і зйомок фільмів, до створення музики, яка може бути як саундтреком до відеоряду, так і окремої музичною композицією. Різні компанії в групі спеціалізуються на окремих елементах виробничого процесу. Більше інформації: film.ua Приєднуйтесь до нас на Facebook

Про телеканал «Інтер»:

«Інтер» - загальнонаціональний сімейний телеканал, який розпочав мовлення в Україні 20 жовтня 1996 року, і з того часу є одним з лідерів вітчизняного ТБ-простору.

На сьогодні ефір телеканалу «Інтер» складають різножанрові телевізійні проекти – розважальні шоу, концерти, ток-шоу, соціальні проекти, ігрові шоу та пізнавальні передачі для дітей, а також – багато фільмів серіалів та мультфільмів, популярних серед найширшої глядацької аудиторії.

Більше інформації : www.inter.ua Приєднуйтесь до нас на Facebook та ВКонтакті