Організація Об`єднаних Націй, Нью-Йорк, 5 грудня 2012 - "Я вітаю усіх, хто щороку стає волонтером та діє на благо своїх громад. Я особливо вдячний тим 7700 волонтерам ООН, які докладають зусилля для попередження конфліктів, допомагають у відбудові громад після бойових дій, сприяють сталому розвитку, допомагають у кризових ситуаціях та беруть участь у багатьох інших проектах для загального блага", - зазначив Генеральний Секретар ООН Бан Кі-мун.

Генеральний Секретар

--

ПОВІДОМЛЕННЯ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРІВ

05 грудня 2012 року

Звеличуючи вплив волонтерів на наш світ, давайте змагаємо усі місця, де вони потрібні: у зонах військових дій та класних кімнатах, у лікарнях та домівках – будь-де, де потрібна рука допомоги.

Давайте також згадаємо, що волонтерство охоплює всіх людей: від активіста, який працює на повну ставку до випадкового громадянина, який допомагає, коли він або вона має змогу. Але кожен є прикладом духу співчуття, яке нам необхідно. Кожен робить свій вагомий внесок для досягнення наших спільних цілей.

Волонтерство осягнуло нові горизонти у сучасну епоху цифрових технологій. Будь-хто, хто має доступ до інтернету або мобільного телефону може стати корисним.

Я вітаю усіх, хто щороку стає волонтером та діє на благо своїх громад. Я особливо вдячний тим 7700 волонтерам ООН, які докладають зусилля для попередження конфліктів, допомагають у відбудові громад після бойових дій, сприяють сталому розвитку, допомагають у кризових ситуаціях та беруть участь у багатьох інших проектах для загального блага. Їхня робота допомогла просунутись уперед із Цілями розвитку тисячоліття, і я впевнений, що їхня участь сприятиме прогресу у період після 2015 року.

Побудоване на цінностях солідарності та взаємодопомоги, волонтерство виходить за культурні, мовні та географічні кордони. Віддаючи свій час та вміння без матеріальної нагороди взамін, волонтери відзначаються особливою цілеспрямованістю.

У цей день, давайте поновимо нашу рішучість у наданні сил та натхнення для інших через волонтерство.