Київ, Україна, 11 лютого - дата останнього терміну подання заявки на участь «Добрі справи» для Київських шкіл змінена на 10 березня 2013 року. Будь-яка школа Києва, що бажає встановити дружні стосунки із вразливими верствами населення запрошується до участі в конкурсі, організувавши «добру справу», долучивши до неї учнів, заповнивши заяву на участь із описом доброї справи, що була зроблена, та надіславши анкету із усіма необхідними додатками на адресу goodactions.ua@undp.org до 10 березня 2013 року. Найкраща «добра справа» отримає ноутбук HP ProBook 4540s, а іншим 3 школам-переможницям буде надана можливість відвідати Представництво ООН в Україні.

Київ, Україна, 11 лютого - дата останнього терміну подання заявки на участь «Добрі справи» для Київських шкіл змінена на 10 березня 2013 року. Організаторами конкурсу для київських шкіл «Добрі справи» стали Інформаційний центр ООН в Україні, Відділ освіти м. Києва, НУО «Дельфін» та Київська спеціалізована школа №85. Організатори заохочують прийняти участь усі школи міста Києва, що зацікавлені у встановленні дружніх відносин із представниками вразливих верств населення, та надіслати конкурсу заявку до 10 березня 2013 року.

Головна ціль конкурсу «Добрі справи» полягає у просуванні ідеї соціалізації вразливих верств населення, таких як діти та дорослі із особливими потребами, учні будинків-інтернатів, сироти, учні сільських шкіл, діти хворі на рак, діти хворі на ВІЛ. Також метою конкурсу постає бажання просувати прагнення до позитивних універсальних якостей серед молодих поколінь за допомогою організації соціально орієнтованих заходів.

Активізація шкільних прес-центрів та заохочення учнів до розвитку журналістських здібностей, а також просування ідей волонтерства та благодійності, взаємодія поміж учнями, учителями та батьками – це все також виступає очікуваним результатом проведення конкурсу.

Будь-яка школа у Києві, що має бажання встановити добросусідські відносини з представниками вразливих верств населення можуть прийняти участь у конкурсі, виконавши «добрі дії» із залученням школярів, заповнивши заявку на участь та надіславши її з необхідними додатками (1-3 фото із описом «доброї справи») на goodactions.ua@undp.org до 10 березня 2013 року.

Найкраща «добра справа» отримає ноутбук HP ProBook 4540s, а іншим 3 школам-переможницям буде надана можливість відвідати Представництво ООН в Україні.

Більше інформації та анкети знаходяться на Інтернет-сайті: http://www.un.org.ua/ua/information-centre/news/1538

Почніть робити добрі справи вже сьогодні!