Організація Об`єднаних Націй, Нью-Йорк, 13 лютого 2013 року - Радіо, що було винайдено більш ніж 100 років тому, без сумнівів пробуджує уяву, відкриває двері змінам та слугує каналом розповсюдження життєво важливої інформації. Радіо розважає, просвітлює та інформує. Воно сприяє демократичному волевиявленню та впливає на ідеї.

 

 ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР

--

 

ПОВІДОМЛЕННЯ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ РАДІО

Нью-Йорк, 13 лютого 2013 року

--

Радіо, що було винайдено більш ніж 100 років тому, без сумнівів пробуджує уяву, відкриває двері змінам та слугує каналом розповсюдження життєво важливої інформації.

Радіо розважає, просвітлює та інформує. Воно сприяє демократичному волевиявленню та впливає на ідеї.

Від короткохвильового до частотно-модуляційного, а зараз й супутникового мовлення – радіо об‘єднує людей, де б вони не знаходилися.

Радіо надзвичайно важливе та при цьому дешеве.

З першого ж дня Організація Об‘єднаних Націй використовує радіо, щоб достукатися до сердець людей з усього світу.

Радіо ООН висвітлює усі питання, що включені до порядку денного Організації Об‘єднаних Націй: від сталого розвитку до захисту дітей, підтримання миру та попередженню конфліктів.

Ми пишаємося нашою багатою історією радіомовлення на багатьох мовах та інноваційними способами, яким ми використовуємо радіо, щоб інформувати населення світу та служити його інтересам.

Давайте ж у цей Всесвітній день радіо згадаємо про владу радіо та спільними зусиллями налаштуємо світ на частоту миру, розвитку та прав люди для усіх.