Організація Об`єднаних Націй, Нью-Йорк, 14 лютого 2013 року - Глобальна пандемія насильства по відношенню до жінок та дівчаток розростається в умовах дискримінації та безкарності. Ми повинні у повний голос заявити про це. Саме через це я організував глобальну кампанію «Спільними зусиллями покінчимо з насильством над жінками». Як один із учасників цієї кампанії я з гордістю долучаюся до усіх тих, хто приймає участь в кампанії «Пробудження мільярда жінок».

Генеральний секретар

 

Повідомлення учасникам кампанія «Пробудження мільярда жінок»

14 лютого 2013 року

Глобальна пандемія насильства по відношенню до жінок та дівчаток розростається в умовах дискримінації та безкарності. Ми повинні у повний голос заявити про це. Саме через це я організував глобальну кампанію «Спільними зусиллями покінчимо з насильством над жінками». Як один із учасників цієї кампанії я з гордістю долучаюся до усіх тих, хто приймає участь в кампанії «Пробудження мільярда жінок».

Однак, ця кампанія повинна включати не тільки інформаційно-пропагандистський характер. Вона має бути практично напрямлено.

Саме за три тижні на сесії Комісії з положення жінок світова спільнота збереться у Центральних установах Організації Об‘єднаних Націй на найбільшому форумі ООН, присвяченому знищенню насильства над жінками та дівчатами. Вісімнадцять представників урядів обіцяли проголосити нові ініціативи на цьому історичному форумі, що будуть напрямлені на припинення гендерного насильства за допомогою покращеного доступу до правосуддя, ратифікації відповідних міжурядових конвенцій, укріпленого захисту, застосування сурових заходів покарання та проведення більш ефективної профілактичної та інформаційно-просвітницької роботи. Усі вони виступаю частиною ініціативи Структури «ООН-жінки» під назвою «Зобов‘язуємося покласти кінець насильству над жінками та дівчатами».

Я пропоную Вам закликати Ваших лідерів долучитися до такої діяльності. У цей особливий день я особливо закликаю уряди усіх країн надіслати у вигляді подарунка на честь дня Св. Валентина послання з вираженням готовності прикласти зусиль до виконання конкретних заходів з викорінення насильства над жінками та дівчатами. Надішліть це повідомлення Комісії з положення жінок, що збереться у Нью-Йорку за 18 днів.

      Якщо ми об‘єднаємо наші зусилля, ми зможемо покласти край насильству над жінками та дівчатами, а також побудувати світ, де всі будуть жити без страху за своє життя та здоров‘я. Окрім покращення положення осіб, що зазнали на собі негативний вплив насильства, це зможете принести колосальні блага, від яких виграє увесь світ, оскільки жінки та дівчата зможуть приймати участь у діяльності, направленої на покращення життя для усіх.

Більше інформації на: http://saynotoviolence.org/