26 лютого 2013 року в Києві у рамках Національних консультацій щодо Порядку денного розвитку на період після 2015-го року за підтримки ПРООН, Міжнародної Організації Праці та Федерації роботодавців України відбувся круглий стіл з представниками великого бізнесу. 

26 лютого 2013 року в Києві у рамках Національних консультацій щодо Порядку денного розвитку на період після 2015-го року за підтримки ПРООН, Міжнародної Організації Праці та Федерації роботодавців України відбувся круглий стіл з представниками великого бізнесу.

Понад 20 представників бізнесу, у тому числі представники  компанії ДТЕК, Банку Надра, Group DF, ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна», Корпорації «Оболонь», ТОВ «Ателіт», ПрАТ «МТС Україна», ПАТ «Львівобленерго», «Української асоціації якості» обговорили питання необхідності модернізації підприємств, забезпечення підготовки кадрів та освіти впродовж життя, гендерної нерівності тощо. Ольга Миколаївна Балакірєва, завідувач відділу Інституту економіки та прогнозування НАН України, голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка, презентувала загальну концепцію Національних консультацій щодо Порядку денного розвитку на період після 2015-го року та окреслила тематичні сфери глобального обговорення, запросивши усіх присутніх до активної дискусії та внесення конкретних пропозицій.

Олексій Валентинович Мірошниченко, Заступник Голови Ради Роботодавців України, підкреслив, що необхідно звернути увагу на питання адекватної відповідності бізнесу новим викликам, вимогам ефективної ресурсозабезпеченості та соціальної відповідальності.

Галина Стефанівна Єлісеєнко, Голова Департаменту корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго», розповіла про величезний досвід співпраці підприємства з вищими навчальними закладами, участі у ярмарках кар’єри та наголосила на доцільності підвищення статусу та престижності робітничих професій.  

Учасники запропонували включити до кола пріоритетів розвитку після 2015 року наступні питання: забезпечення економічного зростання та створення нових робочих місць, гідної праці, соціальної відповідальності, зайнятості населення, соціального захисту для вразливих груп, освіти впродовж життя, корпоративного волонтерства.

Результати національних консультацій в Україні, слугуватимуть підґрунтям для розроблення  національної доповіді «Україна: Порядок денний розвитку на період після 2015 року». Доповідь стане внеском України у формування глобального бачення Порядку денного розвитку, який обговорюватиметься світовими лідерами під час 68-ої сесії Генеральної Асамблеї ООН восени 2013 року. Роботу з визначення напрямів Порядку денного розвитку на період після 2015 року ініційовано агентствами ООН спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України за участі провідних наукових установ Національної Академії Наук України.

Запрошуємо всіх зацікавлених у процесі підготовки Порядку Денного Розвитку після 2015 року відвідати веб-сайт “MyWorld” (www.myworld2015.org) і www.post2015ukraine.org та висловити свою думку. Цей веб-сайт надає можливість будь-кому вибрати 6 з 16 питань, які становитимуть найбільшу цінність в їх житті. Ваш голос має значення!!! 

ОРГАНІЗАЦІЯ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ В УКРАЇНІ