5 березня 2012 року. Київ, Україна - Представництво ООН в Україні оголошує про початок національної інформаційної кампанії на зовнішніх носіях, яка спрямована на популяризацію здорового способу життя серед населення України.

5 березня 2012 року. Київ, Україна - Представництво ООН в Україні оголошує про початок національної інформаційної кампанії на зовнішніх носіях, яка спрямована на популяризацію здорового способу життя серед населення України.

Інформаційна кампанія проходитиме по всій території України протягом 2013 року. Впродовж цього періоду заплановано розкрити п’ять тем, пов`язаних зі здоров`ям, а саме: здорова планета і навколишнє середовище, корисність споживання фруктів і овочів, вакцинація, репродуктивне здоров`я, здорове старіння. Також, до інформаційної кампанії буде включена тема раннього тестування на ВІЛ.

Усі іміджі кампанії розроблено в одному стилі у форматах білборду та сіті-лайту. Кожне із зображень містить слоган – «У твоєму житті є люди, заради яких варто жити» - автори кампанії звертаються до чуттєвої сторони кожного, закликають бути небайдужими, в позитивному тоні підкреслюють необхідність дбати про власне здоров`я та здоров’я рідних та близьких людей.

Представники агенцій, фондів та установ ООН, які взяли участь в кампанії, так прокоментували обрані для кампанії теми:

Юкіє Мокуо, Виконуюча обов`язки Координатора системи ООН в Україні, Глава Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні: «ЮНІСЕФ занепокоєний тим, що тільки половина дітей в Україні пройшли повну вакцинацію. Це є основним ризиком для дітей в Україні, що може призвести до смерті від інфекційних захворювань. Ми закликаємо всіх українських батьків усвідомити цей ризик і зробити цей вибір, адже імунізація є найбезпечнішим способом захисту ваших дітей»

Доріт Ніцан, Керівник Представництва Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я в Україні: «Шлях до здоров`я вимагає від нас певних зусиль або змін: фрукти та овочі є важливою складовою здорового харчування. Якщо вживати щодня у достатній кількості принаймні 500 грам різних фруктів і овочів, за винятком картоплі, ми могли б запобігти виникненню однієї третини серцевих захворювань та 10% деяких видів раку. Завдяки здоровому способу життя, а також здоровому навколишньому середовищу і доступу до якісних медичних послуг, ми можемо жити довше - додати років до нашого життя і життя до наших років».

Пан Павло Замостян, Заступник Представника Фонду народонаселення ООН: «Однією з важливих основ репродуктивного здоров`я є добровільне планування сім`ї. Доступ до планування сім`ї може запобігти виникненню 70% випадків небажаної вагітності і тим самим знизити кількість абортів і зберегти здоров`я і життя матерів. Крім того, останні дані показують, що сучасні методи планування сім`ї не впливають на народжуваність, таким чином, мають позитивні демографічні наслідки».

Пані Рікарда Рігер, в.о. Постійного Представника ПРООН в Україні, Директор Представництва ПРООН в Україні: «Найбільший виклик цього століття - це задоволення потреб 7 мільярдів людей, що мешкають на планеті, і мільярдів людей прийдешніх поколінь та збереження складної природної рівноваги, що підтримує життя на Землі. Попит на воду, природні ресурси, продукти харчування і корисні копалини тільки збільшиться, оскільки населення світу стрімко зростає. Діяльність людей вплинула на кожен аспект життя нашої планети, в тому числі її клімат. Ми вже стаємо свідками браку чистої води, повітря і родючих земель. Зникають тисячі видів тварин та рослин. Тисячолітні екосистеми – під загрозою. Ми повинні виробити новий, більш сталий курс на майбутнє, який створює нові можливості та підтримує економічне зростання і, водночас, сприяє захисту нашої планети».

Відповідно до Рамкової програми партнерства Уряду України – ООН на 2012-2016 роки, якою визначено пріоритетні напрямки співробітництва між системою ООН та Урядом України, одне із найважливіших місць відведено охороні здоров‘я. Програмою визначено напрямки співробітництва з питань ВІЛ/СНІДу, покращення репродуктивного здоров‘я, підтримки імунізації, тощо. Пріоритети у галузі здоров’я також визначено у програмі «Цілі Розвитку Тисячоліття», яку Україна зобов’язалася виконати до 2015 року.

Візуальне рішення кампанії було розроблено студією дизайну та веб-рішень “Me too, Digital Design Studio”. Понад 2000 плакатів кампанії буде розміщено на носіях зовнішньої реклами компанією "BigBoardUkraine" на безоплатній основі.

***

Для отримання додаткової інформації просимо звертатись до Вікторії Андрієвської, координатора зі зв’язків з громадськістю Представництва ООН в Україні: +38 044 254 00 35, andrievska@un.org.

***

Система Організації Об’єднаних Націй охоплює усі агенції та установи ООН в країні, які активно беруть участь у процесах розвитку країни та вирішення невідкладних питань. Основна мета Системи ООН полягає в наданні допомоги окремим агенціям у процесі планування та співпраці в рамках системи Постійного координатора. Ця координація забезпечує досягнення відчутних результатів на підтримку програми розвит ку Уряду. Основні напрями співпраці між Урядом України та Організацією Об’єднаних Націй були визначені у Рамковій програмі партнерства Уряду України – ООН на 2012–2016 роки, яка була підписана у березні 2011 року. Більше інформації: www.un.org.ua, http://www.facebook.com/UnitedNationsUkraine

BigBoard Ukraine – лідер ринку зовнішньої реклами в Україні, ринкова доля складає 14%, на теренах України з 1993 року. Група представлена в 42 містах, володіє більше 11 тис. рекламних площин по всій території України Компанія виконує повний цикл робіт від підбору локації, виготовлення рекламних конструкцій до розміщення локальних та мультирегіональних рекламних кампаній. BigBoard Ukraine спільне підприємство міжнародних холдингів BigBoard Group(Чехія) и JCDecaux SA(Франція).

Студiя дизайну та веб-рiшень "me too: Intelligent Business Solutions" працює з 2009 року. Основна спеціалізація - брендинг, креативна візуалізація та графічна ідентифікація проектів. Портфоліо агенції налічує більше 100 успішно реалізованих проектів. www.metoo.com.ua