12 березня 2013 - Міжнародна організація з міграції (МОМ) допомагає Державній прикордонній службі України (ДПСУ) стати першою українською урядовою інституцією, що запроваджує управління людськими ресурсами на основі компетенцій згідно з найкращими європейськими практиками.

12 березня 2013 - Міжнародна організація з міграції (МОМ) допомагає Державній прикордонній службі України (ДПСУ) стати першою українською урядовою інституцією, що запроваджує управління людськими ресурсами на основі компетенцій згідно з найкращими європейськими практиками. Компетенції є визначеними критеріями знання, психологічної стабільності, людської та професійної поведінки, ефективності, навичок співпраці та комунікації, та є ключовими для оцінки успішності персоналу, а також для відбору, підготовки та кар’єрного розвитку кадрів.

На додачу до базових компетенцій, що стосуються всього кадрового складу ДПСУ, спеціальні функціональні компетенції було розроблено для інспекторів, які працюють безпосередньо на кордоні та є кістяком ДПСУ на локальному рівні. Окрім того, 2012 року Державна прикордонна служба разом із МОМ провела пілотну атестацію молодшого персоналу на основі розроблених компетенцій.

«Ми віримо, що Державна прикордонна служба настільки міцною, наскільки міцні її кадри, і тому прагнемо покращити управління кадровим потенціалом завдяки інтегрованій системі, основаній на професійних компетенціях. Це дозволить набирати на роботу, просувати по службі й зберігати у лавах відомства талановитих співробітників», – зазначив Начальник управління кадрів Адміністрації ДПСУ генерал-майор Дмитро Іщенко.

Європейські інституції покладають компетенції в основу системи управління людськими ресурсами, починаючи від прийому на роботу саме тих фахівців, які відповідають стратегічним потребам установи та специфічним вимогам до конкретної посади, продовжуючи їх професійною підготовкою та закінчуючи кар’єрним ростом співробітників на основі регулярної оцінки їх компетенцій.

До реформування системи управління персоналом Державної прикордонної служби України був залучений міжнародний експерт із кадрових питань пан Ґюнтер Шром. Пан Шром має понад 30 років досвіду роботи й консультування з питань людських ресурсів в різноманітних урядових та приватних інституціях у Німеччині, Швейцарії, Італії, Угорщині, Болгарії, Китаї, Перу, Румунії, Саудівській Аравії, Афганістані, Туреччині та Венесуелі.

Перетворення Державної прикордонної служби України на правоохоронний орган європейського зразка шляхом реформування її системи набору, підготовки та кар’єрного розвитку персоналу відбувається за фінансової підтримки Державного департаменту США. МОМ є партнером із імплементації проекту.

Реформа системи управління персоналом ДПСУ відбувається згідно з її Стратегією розвитку та Указом Президента України «Про Стратегію державної кадрової політики».

Більше інформації: http://iom.org.ua/ua/home-page/342/863.html