30 травня 2013 року Представник Фонду народонаселення ООН Нузхат Ехсан взяла участь у засіданні «Регіоналізація перинатальної допомоги: перші результати в регіонах, охоплених Національним проектом «Нове життя», яке відбулось у Сімферополі.

30 травня 2013 року. Сімферополь. Представник Фонду народонаселення ООН взяла участь у засіданні «Регіоналізація перинатальної допомоги: перші результати в регіонах, охоплених Національним проектом «Нове життя »під головуванням пані Ірини Акімової, першого заступника глави Адміністрації Президента України.

Учасники зустрічі Міністерство охорони здоров`я Вище керівництво і організаторів охорони здоров`я з регіонів обговорили прогрес, досягнутий у процесі перинатального реформа охорони здоров`я, досягнення і проблеми в регіоналізації догляду реалізації.

У своєму виступі пані Nuzhat підкреслив, що агентства ООН і ЮНФПА, зокрема, заявили, що їх пріоритетних напрямків підтримки і внеску буде якість медичної допомоги поліпшення, подальшого просування знань та використання сучасних перинатальних технологій та слідування доказової медицини. ЮНФПА вже вніс свій внесок в рамках різних заходів щодо створення потенціалу, і готова продовжувати підтримувати його в майбутньому. Пані Ехсан також підкреслив, що якість медичної допомоги поліпшення та область, де прості передачі досвіду і знань не вистачає, але зміна мислення всіх учасників організатори охорони здоров`я та практикуючі потрібно відійти від спадщини минулого охорони здоров`я та переходу до сучасну якість і пацієнта орієнтованої економічно ефективні рішення. Виступ пані Ехсан подальшим виступ д-ра Гельміус Шупсінскас каналах відеозв`язку з Києва, які говорили про міжнародний досвід регіоналізації медичної допомоги в контексті перинатальної реформи охорони здоров`я.

Більше інформації - на сайті www.unfpa.org.ua