13 червня 2013 року, Київ - Волонтерський загін середньої школи №43 м. Києві переміг у конкурсі «Добрі історії», запровадженому  Інформаційним відділом Представництва ООН в Україні в співпраці з Головним управлінням освіти м. Києва, МГО «Дельфін» та київською спеціалізованою школою № 85.

Під час конкурсу учнів київських шкіл було запрошено розповісти про добрі справи - будь-які активності спрямовані на підтримку та налагодження дружніх стосунків з представниками уразливих груп населення, таких як діти або дорослі з інвалідністю, в тому числі учні спеціалізованих шкіл-інтернатів, діти - сироти, онкохворі або ВІЛ-інфіковані діти тощо (наприклад, спільні концерти, свята, виставки творчих робіт, фотоконкурси, екскурсії, «листи дружби», благодійні аукціони до новорічних та різдвяних свят тощо).

Учасники створеної у 2007-му році волонтерської організації «З добром у серці» за останні сім років провели понад 20 благодійних акцій. Діти та їх батьки збирали кошти для онкохворих дітей, відвідували інтернати для дітей з інвалідністю та дітей-сиріт.

«Головне-творити добро, - каже Олександра Костюченко, учениця 11 класу 43-ї школи, - Адже кожен хоче, щоб світ змінився на краще, то можливо настав час самому його змінити? Неправильно буде відкладати це на завтра. Адже, як відомо, для багатьох людей завтра може не настати. Поспішайте творити добро!»

Конкурс проводився в рамках Національної інформаційної соціальна кампанія «Діти як діти» – громадської ініціативи небайдужих людей, яка потрібна для розширення простору людяності та дружелюбності, який існує між дітьми. Протягом 2011 року акція проходила в різних містах та містечках України (зокрема, її вже підхопили вісім регіонів) під девізом «Якщо ви нас не бачите, це не означає, що нас немає», через проведення фотовиставок зі світлинами звичайних та особливих дітей. А в 2012 році розширився її київський етап через Програму «Київ – місто добрих людей», в рамках якої фотовиставка експонується в усіх 10 районах нашого міста. Кампанія «Діти як діти» об’єднала організації, сім’ї, вчителів, вихователів та всіх тих людей, які не байдужі до дітей, які потребують особливої уваги: дітей з вадами слуху і зору, з синдромом Дауна, з розладами зі спектру аутизму, з порушеннями фізичного та розумового розвитку, ВІЛ-позитивних, з онкологічними захворюваннями та інших дітей з відмінностями.

На фото: Вікторія Андрієвська, Координатор Інформаційного центру Представництва ООН в Україні відвідала школу №43 та привітала учасників волонтерського загону середньої школи №43.