6 липня 2013 - Ми живемо в епоху глобальної невизначеності. Численні кризи і стихійні лиха кидають виклик навіть найсильнішим економікам та громадам світу. Міжнародний день кооперативів - це щорічна можливість показати, як кооперативи можуть внести вклад у підвищення стабільності у всіх регіонах і у всіх секторах економіки.

 

ГЕНЕРАЛЬНОГО СЕКРЕТАРЯ

                                                                        --

Послання з нагоди Міжнародного дня кооперативів

6 липня 2013

Ми живемо в епоху глобальної невизначеності. Численні кризи і стихійні лиха кидають виклик навіть найсильнішим економікам та громадам світу. Міжнародний день кооперативів - це щорічна можливість показати, як кооперативи можуть внести вклад у підвищення стабільності у всіх регіонах і у всіх секторах економіки.

Протягом тривалої світової фінансової та економічної кризи, фінансові кооперативи довели свою силу, надаючи вигоду членам, співробітникам і клієнтам. Вони підтримують високий рівень довіри, збільшили свої активи, а також розширили членство і клієнтську базу.

Після стихійних лих, таких як землетруси, цунамі і повені, кооперативи показали свою здатність консолідувати зусилля та спрямовувати їх на відбудову. Сільськогосподарські кооперативи підвищили продуктивність праці фермерів шляхом полегшення доступу до ринків, кредитування, страхування і технологій. Соціальні кооперативи можуть забезпечити важливий захист в умовах зниженого або мінімального суспільного добробуту. Вони також показують значний потенціал для розширення можливостей молоді та пом`якшення зростаючої глобальної кризи зайнятості молоді.

У цей Міжнародний день кооперативів, я закликаю уряди заохочувати політику підтримки і зміцнення кооперативів, щоб вони могли повною мірою сприяти всеосяжному і стійкому розвитку.

http://www.un.org/ru/events/cooperativesday/