9 вересня 2013 року - Допомога, яка надається Україні організаціями системи ООН, - це важливий інструмент, який допомагає реалізації реформ у нашій країні. На цьому акцентував увагу Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов 10 вересня, в ході зустрічі з Координатором системи ООН в Україні та Постійним Представником ПРООН в Україні Алессандрою Тісо.

«Уряд України активно займається питаннями поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Є доручення Президента, яке стосується модернізації економіки. Також встановлено завдання поставити країну на інвестиційно-інноваційні рейки. У цьому контексті міжнародне фінансове і технічне співробітництво з донорами та партнерами має для нас велике значення. Уряд України високо цінує допомогу Організації Об`єднаних Націй, тому що це один з найважливіших інструментів підтримки реформ у нашій державі», - сказав Міністр.

На зустрічі були розглянуті стан і перспективи техніко-економічного співробітництва з організаціями системи ООН в межах Рамкової програми партнерства Уряду України - ООН на 2012-2016 роки; роль ООН у процесі координації міжнародної технічної допомоги; співпраця Мінекономрозвитку та ПРООН в рамках проекту «Прискорення прогресу на шляху досягнення цілей розвитку Тисячоліття в Україні»; участь України у формуванні цілей діяльності ООН на період після 2015 року – Порядок денний розвитку після 2015 року.

Ігор Прасолов зазначив, що підписання Рамкової програми партнерства Уряду України - ООН на 2012-2016 роки стало суттєвим кроком у розвитку співпраці між Україною та ООН.

«Хотів би висловити подяку за успішне впровадження проектів ПРООН: «Прискорення прогресу на шляху досягнення Цілей Розвитку Тисячоліття в Україні», «Місцевий розвиток, орієнтований на громадськість» та «Створення можливостей для низьковуглецевого розвитку України», а також важливих проектів ЮНІДО «Сприяння адаптації і впровадженню ресурсоеффектівного і більш чистого виробництва» і «Підвищення енергоефективності та сприяння застосуванню відновлювальних джерел енергії в агропромисловому секторі та інших підприємствах малого та середнього бізнесу в Україні».

У свою чергу Алессандра Тисо зазначила: «Ми розуміємо важливість і відповідальність ролі координатора, яку здійснює ваше Міністерство, не тільки як організатора, а й передусім як лідера, здатного довести справу до позитивного результату. Специфіка ООН побудована на технічній допомозі і при координації наших дій ми повинні враховувати це і спрямувати наші зусилля туди, де це найбільш потрібно. З вашою допомогою ми могли б більше відшліфувати 4 напрямки нашої співпраці».