30-го жовтня 2013 Мережа Глобального договору в Україні завершила перехід до нової організаційної форми, а саме громадської спілки. Засновниками спілки «Мережа Глобального договору України” стали компанія EY та Федерація роботодавців України, спілка відкрита для членства як теперішніх, так і майбутніх підписантів міжнародної ініціативи Глобального договору.

30-го жовтня 2013 Мережа Глобального договору в Україні завершила перехід до нової організаційної форми, а саме громадської спілки. Засновниками спілки «Мережа Глобального договору України” стали компанія EY та Федерація роботодавців України, спілка відкрита для членства як теперішніх, так і майбутніх підписантів міжнародної ініціативи Глобального договору.

Для учасників мережі Глобального договору нова організаційна форма надасть ряд переваг, серед яких найбільш важливими можна виділити сталий розвиток платформи в довготривалій перспективі та більше можливостей для партнерських проектів як всередині мережі, так і поза її межами.

Основними напрямами роботи спілки залишаться просування ідей сталого розвитку та ролі бізнесу; популяризація відповідальних бізнес практик та партнерство між бізнесом, громадянським суспільством та органами державної влади для сталого розвитку.

Нова організаційна форма передбачатиме певні зміни: відтепер передбачені членські внески для учасників місцевої мережі, проте завдяки диференціації для різних типів організацій,  членство стане можливим не тільки для великих компаній, але й малого та середнього бізнесу, громадських організацій та ін.

Мережа Глобального договору висловлює подяку компанії Sayenko Kharenko за допомогу у підготовці та реєстрації громадської спілки у відповідних органах на pro bono основі.

####

Глобальний договір ООН є найбільшою ініціативою у сфері корпоративної соціальної відповідальності у світі, яка об’єднує більше 8 000 учасників з близько 130 країн світу. Передусім компанії, але також громадські організації, профспілки, асоціації роботодавців, приєднуючись до ініціативи, беруть зобов’язання дотримуватись 10 принципів етичної поведінки в сфері прав людини, трудових відносин, протидії корупції та охорони довкілля. В Україні близько 200 компаній та організацій стали підписантами Глобального договору.