10 жовтня 2013 - Представник Фонду народонаселення ООН в Україні п. Нузхат Есан провела зустріч з Начальником Управління зв’язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ України Сергієм Бурлаковим, організовану в рамках розвитку співпраці між МВС та громадськими і міжнародними організаціями задля покращення суспільного іміджу поліції та забезпечення покращення якості послуг, що надаються громадянам України. Керівник Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх» Галина Полякова також взяла участь у зустрічі.

Н.Есан поінформувала представників МВС щодо діяльності ЮНФПА, спрямованої на впровадження вимог Мадридського міжнародного плану дій щодо старіння населення та, загалом, покращення якості життя літніх людей в Україні. У відповідь на пропозицію Н.Есан учасники зустрічі дійшли згоди щодо опрацювання питання розробки пілотної навчальної програм для дільничних міліціонерів, покликаної розвинути їх навички спілкування з літніми людьми та покращити становище із забезпеченням прав осіб похилого віку. Дільничні міліціонери, особливо в сільських районах, часто виступають в ролі єдиного представника правоохоронних органів, до якого може звернутися літня особа у випадках жорстокого поводження та дискримінації за віком.

Представник ЮНФПА повністю підтримала намір Міністерства запровадити найкращі європейські норми системи охорони правопорядку громад з метою забезпечення захисту літніх людей, а також запропонувала інформаційну та організаційну допомогу в покращенні забезпечення суспільної безпеки і якості соціальних послуг для усіх категорій населення. Сторони також домовилися спільно розробляти інформаційні матеріали, призначені для літніх людей, на теми пов‘язані з забезпеченням їх захисту та безпеки.

http://www.unfpa.org.ua/news/318.html