Представництво МОМ в Україні підтримало V Київську міжнародну модель ООН. Учні старших класів, талановита молодь з університетів Києва та інших міст України, а також з-за кордону взяли участь у цьому інтерактивному заході, граючи ролі дипломатів, обговорюючи міжнародні кризи та інші складні глобальні питання, готували й ухвалювали резолюції. Темою цьогорічного засідання «Генеральної Асамблеї» стала міграційна політика.

«Представництво МОМ в Україні щиро вітає тему ваших дискусій, оскільки міграція безумовно є одним із глобальних мега-трендів XXI століття», – сказав Голова Представництва МОМ Манфред Профазі, відкриваючи сесію Моделі ООН від імені Представницької Групи ООН в Україні.

Манфред Профазі нагадав аудиторії, що у відповідності з глобальними трендами цього року вдруге в історії відбувся оонівський Діалог високого рівня з міжнародної міграції та розвитку. Він приніс міжнародній спільноті важливу нагоду поліпшити взаємозв’язок між міграційною політикою та політикою розвитку. Дискусія про Розвиток Пост-2015 також вперше торкається питання міграції як чинника розвитку.

Експерти МОМ також беруть участь в імпровізованих сесіях Генеральної Асамблеї ООН та Комісії із запобігання злочинності та кримінальної юстиції, щоб розказати їхнім учасникам про сучасні виклики й найліпші практики у міграційній політиці та протидії торгівлі людьми.

http://iom.org.ua/ua/home-page/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/ukrainian-youth-gets-delves-into-migration-issues.html