20 листопада 2013 - У Всесвітній День дитини в Укрпошті відбулося урочисте підведення підсумків та нагородження переможців всеукраїнської акції «Намалюй свої права», організованої Укрпоштою разом з представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Метою акції, яка стартувала за підтримки Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула на всій території України у День захисту дітей 1 червня 2013 року, є привернення уваги суспільства до проблем дітей у цілому та важливості захисту їхніх прав.

За період акції, що тривала 4 місяці, надійшло 614 малюнків від дітей із усієї України. Головним переможцем конкурсу стала Анастасія Олійник з м. Львова. Її роботу «Дівчатка також хочуть бути пілотами!» буде зображено на поштовій марці, яку Укрпошта видасть у 2014 році. А роботу Анастасії Мороз із Кіровограда «Я маю право на щасливе життя» буде зображено на художньому конверті, який також планується випустити у наступному році.

Всі діти – учасники отримали дипломи-подяки за участь у конкурсі. 10 дітей з усієї України, роботи яких були визнані найкращими, отримали нагороди та подарунки, які вручили Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та голова Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо.

«Діти намалювали своє головне право – право на щасливе життя. І ми повинні їм це забезпечити», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на церемонії нагородження переможців конкурсу.

“У світі 2 мільярди дітей, і майже 8 мільйонів з них – це маленькі українці. Більше 600 дітей з усіх куточків України брали участь у конкурсі «Намалюй свої права!». ЮНІСЕФ пишається партнерством з Укрпоштою задля привернення уваги суспільства до важливості захисту прав кожної дитини. Ми сподіваємось і надалі спільно заохочувати дітей та підлітків до творчого розвитку та самовираження” – зазначила голова ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо. – «Діти, дізнавайтесь більше про свої права та будьте активними громадянами України!» - додала вона.

Генеральний директор Укрпошти Костянтин Кривенко подякував усім учасникам проекту й зазначив, що подібні заходи мають стати доброю традицією.

«Укрпошта - соціально відповідальна компанія, тож намагається всіляко підтримувати та заохочувати творчі здібності дітей. Разом с ЮНІСЕФ ми і надалі продовжуватимемо започатковану традицію подібних ініціатив, намагаючись подарувати ще більшій кількості дітей радість та віру в себе» – відзначив Костянтин Кривенко.

Про УДППЗ «Укрпошта»:
Українське державне підприємство поштового зв’язку Укрпошта входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв’язку України. На сьогодні Укрпошта надає понад 50 видів послуг у 13,3 тисячах відділень по всій Україні. Штат компанії налічує 95 тисяч працівників, з них 40 тисяч – листоноші, 30 тисяч – оператори поштового зв’язку. Служба інформаційної підтримки: 0 800 500 440. Зайдіть до нас на сайт:  http://www.ukrposhta.ua

Про ЮНІСЕФ:
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Представництво Фонду в Україні відкрито у 1997 році. Більше інформації: www.unicef.org.ua. Приєднуйтесь до нас у Twitter , Facebook та ВКонтакте.

http://www.unicef.org/ukraine/ukr/media_25243.html

© UNICEF Ukraine / 2013 / A.Krepkih